KadınGüzellik

2022 Yılında Hangi Saç Modelleri Öne Çıkıyor

2022 Yılında Hangi Saç Modelleri Öne Çıkıyor

2022 Yılında Hangi Saç Modelleri Öne Çıkıyor Kadınlar; 2020 yılının başından bu yana Covid-19 sebebiyle evlerinde daha çok vakit geçiriyorlar. Bu yüzden, geçmiş yıllara kıyasla farklı saç stillerine rastlanmadığını söyleyebiliriz. Artık, sade saç modelleri popüler! Buna ek olarak, Covid-19 sebebiyle kuaföre gidemeyen kadınların evlerinde saçlarıyla ilgilendiklerini söylemek mümkün!

Kadınlar Hangi Saç Modellerini Tercih Ediyorlar?

Kadınlar Hangi Saç Modellerini Tercih Ediyorlar

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kadınların eski saç modellerine ilgi gösterdiklerini söyleyebiliriz.Artık retro tasarımlar moda oldu. Bilhassa Z kuşağının temsilcileri geçmiş tasarımlara ilgi duyuyorlar.Ancak, yine de farklı saç modellerinin kendisini göstereceğini söylemek mümkün.

İlk olarak, bob kesimden başlamalıyız. Çene hizasına kadar gelen bob kesim birçok kadının favorisi! Birçok dizi ve film yıldızının tercih ettiği çeneye kadar uzanan küt saçlar sayesinde kadınlar kendilerini çok daha iyi hissediyorlar. Arkaya doğru atılması ve saçlara güzel bir görünüm kazandırması; bu saç modelinin öne çıkan detayları arasında bulunuyor.

Salaş küt kesim; popülerliğini devam ettiriyor. Orta uzunluktaki bu saç stilinin neredeyse her kadına yakıştığını söyleyebiliriz. Kadınları çok uğraştırmayan bu saç stilinin harika kombinlerin tamamlayıcısı olduğundan bahsetmek gerekir. Modern bir görünüş vaat eden bu saç stili bilhassa zamanı olmayan kadınlar için harika bir seçenek!

2021-2022 yılının en çok tercih edilen saç modelleri’nin bir diğeri ise balyaj model! Bilhassa etkinliklerin vazgeçilmez saç modeli olduğunu söyleyebiliriz. Düz veya dalgalı saç modelinde arkaya doğru uzanan bağlanmış bir tarz yarattığını ifade etmek mümkün!

Yılın Fark Yaratan Saç Modellerini Öğrenmek İster Misiniz?

Yılın Fark Yaratan Saç Modelleri

2021-2022 yılının en dikkat çeken saç modellerinin başında kurdeleli saç stilleri geliyor. Arkaya doğru atılan saç; sırttan aşağı sarkarak ortaya harika bir görünüm çıkarıyor. Bilhassa ense kısmına takılan kurdelenin dikkat çektiğini söyleyebiliriz

Düz ve dalgalı saçlar neredeyse herkesin favorisi! Fakat, 2021 yılında bu tarz saç modellerinin yerini kıvırcık, dağınık ve kabarık modeller aldı.Son olarak, katlı kesimin de bu yılın vazgeçilmezleri arasında olduğunu söylemeliyiz. Saça esneklik ve çok yönlülük katan bu modeli neredeyse her kadında görebiliriz.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu