Yaşam

Bip Nedir Nasıl Kullanılır

Bip Nedir Nasıl Kullanılır Bip Mesajlaşma Uygulaması Ücretlimi

Bip Nedir Nasıl Kullanılır? Yeni Güncelleme yapacağını duyuran WhatsApp uygulaması sonrasında bir çok kişi kendilerine yeni uygulamalar aramaya başlamıştır.Şu anda en fazla rağbet görüp indirilen uygulamalar arasında Bip yer alıyor.

Peki yeni uygulama arayışı içinde olup Bip hakkında bilgi arayanlar için Bip Nasıl Kullanılır?Bip Nasıl İndirilir?Bip Uygulaması Ücretlimi? tüm bunlar hakkında sizlere bu yazımızda merak ettiklerinize cevap vermeye çalıştık.

WhatsApp uygulaması bir çok kişinin bu uygulamadan vazgeçmesi,silmesi ve çığ gibi büyüyen tepkiler nedeniyle yeni sözleşmeyi onaylamayan kullancılar bu günlerde Bip hakkında araştırmalar yapmaktadır.Bip uygulamasını App Store,Google Play ve Huawei AppGallery uygulama magazalarından ücretsiz olarak kolayca indirmeniz mümkün.

Türk yapımı olan Bip Uygulaması güvenli bir uygulama mı?Turkcell tarafından geliştirilen milli bir uygulama olan Bip akıllı Telefonlarda Operatör farketmeksizin indirip kullanabileceğiniz Mesajlaşma uygulamasıdır.Kullanması oldukça basit bir uygulamadır.

Bip Uygulaması Nedir

Turkcell tarafından faaliyete giren Mesajlaşma uygulaması Bip,İOS ve Android kullanıcıları için geliştirilmiş Milli bir yazılım programıdır.Tüm Opretörlerin kullanabileceği mesajlaşma uygulamasıdir Bip.

Bip’in Özellikleri Nelerdir

Bip mesajlaşma uygulaması özellikleri arasında caps yaratma özelliği,kaybolan mesaj özelliği,herkez ile iletişim kurabilme özellikleri,grup mesajlaşmaları,oyunlar,konum paylaşabilme özellikleri,para transferi gibi özellikleri Bip ile gerçekleştirmek mümkün.

Bip Mesajlaşma uygulamasında kullanıcılar bir birlerine Mesaj,Resim,Video,Ses Kaydı özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilmelerine olanak tanır.

Bip uygulaması özellikleri arasında kaybolan mesaj özelliği ile mesajlarınız belirlemiş olduğunuz süre sonunda sohbet ekranında kaybolmasına olanak sağlaması bana göre en güzel tarafı.

Sizde Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen mesajlaşmadan çok daha fazlası Bip uygulamasını güvenle kullanabilirsiniz.

Bip Nasıl İndirilip Kullanılır

Bip mesajlaşma uygulamasını iki seçenek ile indirebilirsiniz.

1.Bip yazarak 2222 ye ücretsiz olarak gönderin size gelen linke tıklayıp indirebilirsiniz

2.Appstore, Appmarket ve Google Play Bip Mesajlaşma uygulamasını indirebilirsiniz

Bip uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı açıp telefon numaranızı girin.Girdikten sonra size gelecek şifreyi girip Bip’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanmaya başladığınızda Telefonunuza kayıtlı olan ve Bip uygulaması‘nı indirmiş olan tüm arkadaşlarınızı anlık görüp mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.Daha fazla uygulama için WhatsApp Yerine Kullanabileceğiniz Uygulamalar yazımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu