Film & Dizi

Bir Başkadır Dizisi Hakkında

Bir Başkadır Dizisi Netflix Yeni Türk Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bir Başkadır Dizisi Netflix Yeni Türk Dizisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler Yeni Türk Dizisi olan ve Netflix’in yapımcılığını üstlenip çıkarmış olduğu Bir başkadır Dizisi en çok konuşulan diziler arasındadır.Bu dizi hakkında bilmeniz gerekenleri,konusu ve oyuncu kadrosu dizi hakkında fikir sahibi olabileceğiniz yazımızda sizin için gerekenleri anlattık.

Büyük projelere imza atan Netflix çıkardığı Film ve Dizi’ler ile hem yabancı hemde ülkemizde büyük begeni kazanmıştır.Netflix gibi büyük platform Film ve Dizilerini sadece İngilizce değil,her ülkeye özel dizi,film projeleri yapmakta.

Netflix çekmiş olduğu Türk Dizileri Hakan,Atiye ve Muhafız Dizilerinin büyük begeni toplaması ve çok fazla ilgi görüp izlenmesi memnun etmiş olmalıki bizler için yepyeni bir dizi olan ”Bir Başkadır ”Dizisi’ni çekerek yayınlamaya başlamıştır.

12 Kasımda yayınlanan ve bizlerin karşısına çıkan bu dizi çok kısa süre içinde begenilerek populer olmuştır.Dizi Sosyal Medaya’da gerçekçi olması nedeniyle oldukça büyük ilgi topladı.İşte kısa süre içinde büyük begeni toplayıp populer olan Bir Başkadır Dizisi Hakkında konusu,ve oyuncuları hakkında merak edilenler olduğundan bizde bu dizi hakkında sizler için her şeyi anlatmaya çalıştık.

Bir Başkadır Dizisi Konusu

Netflix’in yeni çekmiş olduğu Türk Dizisi konusunun gerçeksiliği ile dizi izleyicilerini sürüklemeyi ve etkilemeyi başarmıştır.Sosyal Medaya’da adından söz ettiren ve populer olan dizinin konusuna bir göz atalım.

Bir başkadır dizisi birbirlerinden oldukça farklı,çok değişik hayatlara sahip olan bir grup insanın yollarının kesişmesi ile birlikte yaşadıklarının konusu dizide anlatılıyor.Bir araya gelecek olan bu karakterlerin yeni bir yolda ilerlemek ya da  kargaşa içinde geçmiş ile hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

Bir Başkadır Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bu dizinin oyuncu kadrosu dizinin bu kadar başarılı olmasında büyük unsur olarak ön plana çıkmasına sebep olmuştur.Dizide daha önce Muhteşem Yüzyıl,Kuzey Güney,Kösem gibi dizilerde oynayıp populer olan Öykü Karayel ve Netflix’in çektiği bir başşa Türk Dizisi Hakan ve Muhafızda oynamış olan Funda Eryiğit Behzat Ç ve bir çok dizide oynayıp kendine yer bulan Fatih Artman Fi,Medcezir dizilerinde oynayıp büyük begeni kazanan Defne Kayalar olduğu her projeye büyük değerler katan Alican Yücesoy bir çok yapım ve projede sürekli ön planda olan Tülin Özen Çukur Dizisinden tanıdığımız Öner Erkan Komedi türü yapımların sevilen karakteri olan Derya Karadaş  Azeri asıll oyuncu olan Nesrin Cavadzade oldukça soğukkanlı oyunculuğu ile begeni toplayan Settar Tanrıöğen şimdiye kadar aldıkları her rolun hakkını fazlası ile veren Bige Önal, Aziz Çapkurt, Özge Özel gibi kaliteli ve populer olup sevilen oyuncular bu dizide buluşuyor.

Bir Başkadır Dizisi Yönetmeni

Vizyona girip büyük begeni kazanan Bir Başkadır Dizisi Yönetmeni ve Senaristliğini Berkun Oya yapmaktadır.Bir Başkadır Dizisi yönetmeni 1977 yılında doğan Berkun Oya’nın yönetmiş olduğu ikinci deneyimidir.

İlk deneyimi olan İyi Seneler Londa filmi ile olan Berkun Oya yönetmenlik dışında ayrıca oyunculukta yapmaktadır.Bir çok Film ve Tiyatro oyununda görev almış olup Filler ve Çimenler filmi ile büyük dikkat çekmiştir.

Bir Başkadır Dizisi Karakterleri

Bir başkadır dizi oyuncularının canlandırdıkları karakterlere gelecek olursak Dizede Öykü Karayel,Saf ve çaresizliği kabullenen muhafazakar bir kadın olarak Meryem rolunu oynuyor.Settar Tanrıöğen’in rolu Hoca,Bige Önal ise Hoca’nın kızı Hayrunnisa rolu ile izleyenlerinin karşısına çıkıyor.

Bir Başkadır Dizisi Nerede Çekildi

Bu dizi hakkında en fazla yapılan araştırmalardan biride Bir Başkadır Dizisi’nin nerede çekildiği ve kaç bölüm olacağıdır.Bir Başkadır Dizisi çekimleri Beyoğlu ve Bağcılar başta olmak üzere İstanbul’un bir çok semtinde çekimleri yapılmıştır.

Netflix çekimi olan ve yayınlanan bu dizi ilk sezonu 8 bölümden oluşup dizi bölümleri ortalama 40 ve 58 dakika uzunluklarındadır.

Bu diziyi izleyip diziyi bitirmiş olan izleyicilerin sorusu ise dizinin 2.sezonda başlayıp başlamayacağı eğer başlayacaksa ne zaman hangi tarihte başlayacağını merak etmektedirler.

Sosyal Medyada sürekli gündemde olan Bir başkadır Dizisi 2. Sezon çekimi yapılıp yapılmayacağı,oynayıp oynamayacağı ise henüz bilinmemekte.

 

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu