Film & Dizi

Camdaki Kız Dizisi Hakkında

Camdaki Kız Dizisi Hakkında Oyuncuları Camdaki Kız Ne Zaman Saat Kaçta Başlıyor

Camdaki Kız Dizisi Hakkında Gerçek bir aşk hikayesine dayanarak Gülseren Budayıcıoğlu aynı isimle yazmış olduğu kitabı,okuyucularının büyük ilgisini çeken ve Ekranlara Dizi olarak gelmeye hazırlanan Camdaki kız oldukça başarılı oyuncu kadrosu ile adından söz ettiriyor.

Kitapta yer alan Nalan karakterini Burcu Biricik oynarken Burcu’yu en son Kırmızı Oda dizisinde Boncuk rolu ile seyretmiştik.

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları

Camdaki Kız Dizisinde; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi güçlü bir kadro yer alıyor.

Bu diziyi Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturmaktadır.

Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Kanal D ekranlarında yakın zamanda gösterime girecek olan dizi tanıtım çekimleri istiklal caddesinde gerçekleştirilmiştir.Kanal D nin yapımcılığını üstlendiği ve büyük beklenti içinde olan dizi yakında sizlerle buluşuyor.

Camdaki Kız Dizi Konusu

Çok sıcak kanlı olan Nalan herkez tarafından sevilen,çok güzel bir genç bayandır.Ailenn Tek evladı olan Nalan bu yüzden el bebek gül bebek büyütülmüştür.Oldukça varlıklı yaşamı ve en iyi okullarda okuyup okuduğu okullardan yüksek dereceler ile mezun olmuştur.

Nalan Türkiye’nin tanınmış ve en büyük Oteller zinciri olan Koroğlu şirketinde mimar olarak çalışmakta,burada çalışırken kendini birden bire Sedat Koroğlu ile evlilik noktasına gelirken her ikisininde geçmişlerinde sakladıkları sırlarını unuttuklarını zannederek kendilerini umutlu bir masal aleminde yürümeye başlarken kısa süre sonra hayatlarının kararmaya başlayacağını görecekler.

Bir insan neden aşık olur? Kime Aşık oluruz?Aşık olduğumuz kişide bizi çeken özellikler neler?Evet Camdaki Kız Dizisi belkide bu güne kadar kendimize sormadığımız soruları sordurup biz izleyenlere iç hesaplaşma ile başbaşa bırakacaktır.

Camdaki Kız Burcu Biricik Kimdir

Camdaki kız dizisi başrollerinde oynayacak olan Burcu Biricik 1989 Yılında Antalya Elmalı’da doğmuştur.Lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesinde tamamlamış,Üniversite’de okuduğu yıllarda Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosunda çalışmaya başlar.

Çeşitli oyun ve kısa Diziler de de rol alan Burcu Biricik,Antalya’da 2016 yılında düzenlenmiş olan güzellik yarışmasına katılarak Akdeniz Kraliçesi seçilmitir.

Camdaki Kız Kitap Konusu

Camdaki kız kitabı kahramanı Nalan çocukluk ve genç kızlık yıllarında hiç sefalet çekmemiş büyüdüğünde de zengin bir aileye gelin olarak gitmiştir.Zenginlik ve Bolluk içinde yaşamasına rağmen yüzü hiç gülmeyen bir kızdır.

Camdaki Kız Kitabı hakkında daha fazla bilgi için önceki yazımız olan Camdaki Kız Kitap Konusu ve Kitap Yorumu Okuyabilirsiniz.

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu