Film & Dizi

Çaycı Hüseyin Kuruluş Osman’a Transfer Oldu

Çaycı Hüseyin Kuruluş Osman’a Transfer Oldu

Çocuklar Duymasın Dizisinin sevilen oyuncusu çaycı Hüseyin Kuruluş Osman’a transfer oldu.Kuruluş Osman 105.Bölümde Gürbüz Alp olarak karşımıza çıkacak.

Çocuklar Duymasın Dizisinin sevilen oyuncusu çaycı Hüseyin Kuruluş Osman’a transfer oldu.Kuruluş Osman 105.Bölümde Gürbüz Alp olarak karşımıza çıkacak.Çaycı Hüseyin, çok uzun bir süre ekran karşısına pek çıkmıyordu.Hatta bir çok kez çaycı Hüseyin ( Alpaslan Özmol ) öldü diye haberleri ile çok kez gündem olan Çaycı Hüseyin ATV tarafından yayınlanan başrolunu Burak Özcivit’in oynadığı Kuruluş Osman Dizisi’ne Transfer oldu.

Çaycı Hüseyin Kuruluş Osman Dizisine Dahil Oldu

Kuruluş Osman 105.Blümünde Gürbüz Alp Karakteri ile karşımıza çıkacak bir çok izleyicinin gönlünde taht kurmayı başarmış ve şimdide büyük bir izleyici kitlesi bulunan Kuruluş Osman Dizisi ile kalpleri fethetmeye geliyor.

Kuruluş Osman Bomba Transfer Çaycı Hüseyin

Çocuklar Duymasın Dizisinde kankası Şükrü ile bizleri kahkahaya boğan ve unutulmayan Çaylarrrrrrrrrrr repliği ile kalbimizi fetheden Çaycı Hüseyin Kuruluş Osman Dizisine Transfer oldu.

Alpaslan Özmol ( Çaycı Hüseyin ) Kimdir ?

16 Nisan 1976 yılı doğumlu olan Almanya doğumlu yaşamış olduğu zorluklar nedeniyle öğretimine devam edemeyip bırakmak zorunda kalan Alpaslan Özmol, Ailesi ile beraber Bursa’ya yerleşir.Bursa’da Züccaciye dikkanı bulunan ve Tristlere sattığı eşarplar ile geçimini sağlayan Alpaslan,tesadüfen Bursa’da Devlet Tiyatrosunda yeni sahne alacak olan Kralın soytarısı rolu ile keşfedilip oyunculuğa ilk adımını atmayı başarmıştır.

Bursa Devlet Tiyatrosunda çok fazla rol alan Çaycı Hüseyin,Televizyon karşısına ilk Hamdi Alkan‘ın başrol oynadığı ve 8 bölüm olarak çekilen Reyting Hamdi’de oynayarak Dizi sektöründe tanınır olur.Çaycı Hüseyin’in asıl dönüm noktası Birol Güven ile birlikte TGRT Televizyonunda Kahkaha Şov ile canlandırdığı bir mafya babası rolu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarırır.

Alpaslan Özmol,kendisine gelen bir çok dizi teklifi üzerine Bursa’dan ayrılıp İstanbul’a taşınır.İstanbul’a taşınması ile birlikte Çaycı Hüseyini Türkiye Ayrılsakta Beraberiz Dizisi ile tanımış oldu.Bu dizide karşımıza çaycı Hüseyin olarak çıktı ve o kadar fazla sevildiki Çocuklar Duymasın Dizisinde yine Çaycı Hüseyin olarak diziye renk katmıştır.

Çarşamba akşamları ATV Dizisi Kuruluş Osman’da çaycı Hüseyin Gürbüz Alp olarak rol alacak ve bizleri yine neşelendiricektir.Belki yakın bir zamanda kankası Şükrü’de bu diziye dahil olur ne dersiniz olur mu?

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu