Film & Dizi

Destan Dizisi Akkızın Annesi Kimdir

     Destan Dizisi Akkızın Annesi Kimdir

Destan Dizisi Akkızın Annesi Kimdir Annesi olduğu iddia edilen kişi gerçekten Akkız’ın gerçek annesimi işte tüm bu soruların cevabı bu yazımızda.

Atv’nin sevilen Destan Dizisi kahramanı akkızın annesinin yaşadığını öğrendikten sonra merak edilen Akkızın annesi kimdir?Annesi olduğu iddia edilen kişi gerçekten Akkız’ın gerçek annesimi işte tüm bu soruların cevabı bu yazımızda.Akkızın öldü olarak bildiği fakat yaşadığı ortaya çıkan Alaca Hatun Kimdir karakterini Akkızın annesi olarak Sema Şimşek oynayacak.

Destan Dizisi severler Akkızın annesinin yaşadığının ortaya çıkması ile birlikte Akkızın annesi kim?olduğunu merak edip araştırmaya başladı.

Destan Dizisi Alaca Hatun Kimdir

Her geçen bölümünde Macera ve Aksiyonlarla dolu Destan Dizisi izleyenleri adeta nefesleri kestirirken,yeni bölümler ile birlikte diziye transfer olan Sema Şimşek Akkzın Annesi olarak karşımıza çıkıyor.

Sema Şimşek Destan Dizisinde

Sema Şimşek Kimdir?Bir çok dizi ve filmde oynamış olan sevilen sanatşı Şimşek Almanya’da dünyaya gelmiş 8 yaşında Türkiye’ye gelmiştir.

Yıllarca begenilerek izlenen Kurtlar Vadisi Dizisinde İnci Tataroğlu karakteri ile hafızamıza kazıdığımız artık Destan Dizisi ile karşımıza çıkıyor.Sema Şimşek oynamış olduğu dizler ise,Azad Dizisi,İstanbul Şahidimdir,Kurtlar Vadisi Pusu,Komşular,Savaşçı Dizisi,Avlu ve Destan Dizisidir.

Oynadığı Filmler ise,Terkedilmiş,Dabbe 6,Vebal,Zebun gibi filmlerde rol almıştır.Kaynak Wikipedia org

Lise yıllarında mankenliğe başlayan ve 1994 yılında Best Model Of Turkey yarışması birincisi olmuş,1995 yılında ise 4.olmuştur.6 sezon boyunca Kurtlar Vadisi dizisinde usta oyuncular ile birlikte oynayıp kendini geliştirmiş olan Sema Şimşek salı akşamları atv kanalında yer alan Destan Dizisine katılmıştır.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu