Film & Dizi

Destan Dizisi Alpagu Han Kimdir

Destan Dizisi Alpagu Han Kimdir?Alpagu Han Tarihte Yaşamış mı?

Destan Dizisi Alpagu Han Kimdir?Atv kanalında yayınlanan Destan Dizisi Gökhanlığı Kağanı rolu ile izleyicilerin ilgisini çeken Alpagu Han hakkında bilmeniz gerekenler bu yazımızda.

Destan Dizisi Alpagu Han Kimdir?

Gökhanlığı Kağanı ve Batuga‘nın babası olan Alpagu Han kudretli cesur ve oldukça acımasız biridir.İzleyiciler tarafından merak edilip çok fazla araştırılan Alpagu Han Karakterini Selim Bayraktar canlandırmaktadır.

Destan Dizisi Selim Bayraktar Kimdir

Destan Dizisi Oyuncuları şu sıralar en fazla arananlar arasında yer alırken sizlere Alpagu Han rolu ile izlediğimiz Selim Bayraktar hakkında bilgileri bu yazımızda derledik.Atv Dizisi Destan’da Batuga’nın babasını canlandıran başarılı oyuncu Selim Bayraktar,Gökhanlığı Kağanı olarak bu diziye hayat vermektedir.

Selim Bayraktar,1975 Yılında Irak, Kerkük’te doğmuş,Iraklı bir Türkmen.İlk öğrenimini Kerkükte bitiren orta öğretimi okuduğu 1987 yıllarında ailesi ile birlikte Türkiye’ye gelip ilk önce Eskişehir daha sonra ise Antalya’ya yerleşmişlerdir.

2000 senesinde Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olduktan sonra kısa bir süre Diyarbakır Devlet Tiyatrosunda görev yapmıştır.

Çok sayıda Tiyatro oyununda oynayan Selim Bayraktar daha sonra kameralar karşısına geçmiştir.İlk Kamera deneyimini 2006 yılında Köprü isimli Dizisi ile televizyon ile ilk tanışması gerçekleşmiştir.

Bundan sonra Selim Bayraktar, bir çok Film ve Dizi Projelerinde görev almıştır.Selim Bayraktar Muhteşem Yüzyıl Dizisi ile Türk Dizi Film izleyicilerini kendine hayran ederken bir çok dizi ve film projelerinde yer alarak 21 yıldır bu projelerin içinde bulunmaktadır.

Selim Bayraktar Film ve Dizileri

En son olarak Destan Dizisi projesi ile ekranların karşısına çıkan Selim Bayraktar’ın şimdiye kadar oynamış olduğu Film ve Diziler.

2006-2007 Yılında:Köprü Dizisi ( Erdal )

2009 Yılında: Bir Bulut Olsam Disizi ( Mahmut Paşa

2011-2014 Yılında: Muhteşem Yüzyıl ( Sümbül Ağa )

2015 Yılında: Çoban Yıldızı Dizisi ( Zekkar Karakaya )

2016 Yılında: Gecenin Kraliçesi Dizisi ( Hakan )

2017 Yılında: Görünen Adam Dizisi ( Eşref Şerif )

2017-2018 Yıllarında:Ufak Tefek Cinayetler Dizisi ( Edip Hoca )

2018 Yılında:Ağlama Anne Dizisi ( Ali Osman )

2019 Yılında:Aşk Ağlatır Dizisi ( Hünkar Balaban / Cevdet )

2020 Yılında:Rise of Empires: Ottoman Dizisi ( Çandarlı Halil Paşa )

2020-2021 yıllarında:Zümrüdü Anka Dizisi (Abbas Demirkan)

2021 Yılında:Vahşi Şeyler Dizisi (Bora)

2021 Yılında:Destan Dizisi (Alpagu Han)

Destan Dizisi Alpagu Han Kimdir?Alpaguhan hakkında bilmeniz gerekenler oynadığı film ve dizlerin yer aldığı bu yazımız burada son bulurken sizde dizi hakkında görüş ve yorumlarınızı yazı altında belirtebilirsiniz.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu