Film & Dizi

Destan Dizisi Konusu Nedir? Oyuncuları Kimlerdir?

Destan Dizisi Konusu Nedir? Oyuncuları Kimlerdir?

Destan Dizisi Konusu Atv kanalı tarafından Salı akşamları yayınlanan ve ilk bölümden itibaren büyük begeni kazanıp reytinglerde üst sıralara kadar yükselen Destan Dizisi Konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler vermek istedik.

Atv nin yeni dizisi Destan oyuncu kadrosu ile şu aralar en çok araştırılan konular arasında yerini alıyor.Bu Dizinin diğer dizilere nazaran Erkeklerin daha ön planda olduğu dizilere nazaran bir Kadın‘ın da cesur ve savaşçı olması diziye renk katıyor olması dizinin begenilmesinde büyük rol oynuyor

                          Desten Dizi Konusu

Gök Kağanı Korkuthan’ın yetim bıraktığı ve babasının intikamı ile yanıp tutuşan Akkız isimli bir kızın verdiği mücadeleyi anlatıyor.Destan Dizisi Orta Asyanın çorak ve çetin bozkırlarında yaşayan ve Korkut Han’ın yetim bıraktığı  Dağ kızı olan Akkız ile Korkut Hanın Karısını Hain olduğu gerekçesi ile öldürüp öksüz bıraktığı Gök Tegini Batuga arasında yaşanacak büyük bir aşkı konu alıyor.

Dizi ilk olarak Akkız Destanı olarak açıklanmış olsada karşımıza Destan Dizisi olarak çıktı.Hem babasının intikamını Korkut Han’dan almak isteyen Akkızın Korkut Hanın oğlu Batuga ile aralarında oluşan bir bağ ile dizinin bundan sonraki bölümlerinde imkansız gibi görünen aşkı nasıl başardıklarını hep birlikte görebileceğiz.

                     Destan Dizisi Oyuncuları Kimler dir?

Ebru Şahin-Akkız

Dağ Hanlığının Ceaur ve Savaşçı yüreğine sahip bir Kurt Gücüne  cesarati olan Dağlı Kızı

Edip Tepeli-Batuga

Eli tutmayan koşamayan,konuşmayan herşeye küsmüş Gök Hanlığının Teğini bu dizide gizlenen gizli bir kahraman

Selim Bayraktar-Alpagu Han

Gök Hanlığının Cesur gözüpek acımasız bir kudreti olan Batuganın babası Ulu Kağan

Deniz Barut-Ulu Ece

Teoman Kumaracıbaşı-Balamir Beg

Kanbolat Görkem Arslan-Saltuk Beg

İpek Karapınar-Çolpan Hatun

Elif Doğan-Tutkun

Burak Berkay Akgül – KAYA TEGİN

Buse Meral – SIRMA

Ahmet Olgun Sünear- YAMAN

Esra Kılıç – MEİ JİN

Bilgi Aydoğmuş – KIRÇİÇEK

Osman Albayrak – VARGI BEG

Alper Düzen – DANIŞ ATA

Şahin Ergüney- KÜN ATA

Meltem Pamirtan – YÜBEK KADIN

Evren Erler – ÇALAYIR 

            Destan Dizisi Nerede Çekiliyor

Destan dizisinde görmüş olduğumuz etkileyici Dekor ve Kostümler ile dizi İstanbul’da çekilmektedir.Atv nin begenilen dizisi bir bölümünün Bozdağ Film Platosunda,önemli bir çok kısmı ise Beykoz Kundura Fabrikası kullanılarak çekim yapılmıştır.

İzleyicilerin begendiği ve o zamanki döneme uygun olarak yapılan stüdyoları ile bizlere farklı bir dünyanın kapılarını aralamışlardır.Destan Dizisi Türklerin kaderini yeniden yazmalarını anlatması Hikayesi ve Oyuncu kadrosu bu diziyi sadece Türkiye’de değil Dünya’da da çok konuşulacak bir dizi olabilir.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu