Film & Dizi

Dilberay Film Konusu Oyuncu Kadrosu

Dilberay Film Konusu Oyuncu Kadrosu Ne Zaman Gösterime Girecek?

Dilberay Film Konusu ve oyuncu kadrosu sinemalarda ne zaman gösterime girecek? Merakla beklenen bu film hakkında tüm merak ettikleriniz bu yazımızda.

Çok sevilen ve ünlü bir ses sanatçısı olan Dilberay’ın Hayatını anlatan film Dilberay sevenlerin sabırsızlakla ve heyecanla bekledikleri filmi beyaz perdeye aktarılıyor çocukluğundan beri çok çileli ve zor bir hayat yaşayan sanatçının hayatı anlatılıyor.

Sevilen Türküleri ile Türkü sanatçısı olan Dilberay Film Konusu Oyuncu kadrosu merak edilip araştırılıyor.2019 yılında aramızdan ayrılan ses sanatçısı Dilberay’ın Film Fragmanı yayınlandı.

Dilberay Film Konusu Nedir?

Ufak yaşından itibaren yaşamış olduğu çileli ve acılar ile dolu bir hayat yaşamış,ünlü ses sanatçısı Dilberay sesinin güzelliği sayesinde hayata tutunmayı başarmıştır.Etkileyici ve güzel sesi,yapmış olduğu Televizyon programları ile büyük bir kitle tarafından tanınan ve sevilen biri olmayı başarır.Dilberay’ın Hayatı tüm gerçekçiliği ile sinema severlerin karşısına çıkıyor.

Filmde Dilberay Karakterini Büşra Pekin canlandırıyor.Dilberay filminde iki unutulmaz parçasınıda seslendiren Büşra Pekin Fakir ve sekiz kardeşten oluşan Kahramanmaraş’ta yaşayan biz kız olarak dünyaya gelir ve bir çadırda yaşamlarını sürdürürler.

Henüz 13 yaşında iken kendinden daha büyük biri ile para karşılığında evlendirilir.Çocukları olur,Şarkı söylediği için işkence gören ve dayaklar yiyen Dilberay,tüm bu olumsuzluklara rağmen pes etmez ve sonunda tüm ülke çapında sesi ile sevilen bir sanatçı olmayı başarır.

Hala hafızalara kazanana şarkıları ile hatırlanmakta olan Dilberay kadının gücünü kanıtlamayı başarmıştır.Dilberay Filmi 4 Şubat’ta vizyona girmeye hazırlanıyor.

Dilberay Filmi Oyuncu Kadrosu

Şu anda çok fazla merak edilip beklenen bu filmin başrolunu Büşra Pekin üstlenirken diğer rollerde oynayan sanatçılar şunlardır.

Dilberay: Büşra Pekin

Genç Dilberay: Zeliha Kendirci

Dilberay’ın Annesi: Selen Uçer

Dilberay’ın Babası:Ayberk Pekcan

Deniz Şen Hamzaoğlu,Deniz Erdoğan,Kaan Güvenilir,Doğukan Güngör gibi ünlü ve sevilen isimlerde Dilberay Filminde yer almaktadır.

Dilberay Nasıl Öldü?

Düzce’de ikamet eden ve yaşamını burada sürdüren Dilberay Kalp Krizi geçirerek 29 Nisan 2019 yılında vefat etmiştir.2019 yılında vefat eden sanatçı Düzce şehir merkezi mezarlığında toprağa verilmiştir.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu