Yaşam

Dünyadaki En Güzel Şey

Dünyadaki en güzel şey belkide küçük bir iyiliktir

Dünyadaki En Güzel Şey Bir Arap Televizyon kanalında bir hasta için yardım kampanyası düzenlenir.Bu hastaya Ameliyat olup iyileşmesi için 1500 Dolar gerekmetedir.Bu canlı yayında kampanya ya ilgi oldukça fazla olur.

Canlı yayını arayip 100 Dolar’da bağışlayan vardır 2000 Dolar’da Fakat canlı yayını arayan bir kişi 2 Dolar bağışta bulunur.Canlı yayın sunucusu neden 2 dolar bağışladığını sorar.Yardım bağışı yapan kişinin cevabı ise cebimde sadece 4 dolarım var ve çalışmıyorum işsizim der.

Onun için paramın yarısını verebiliyorum.Bu kişiden sonra canlı yayına bağlanan bir kişi 8000 Dolar bağışta bulunur.Derki 4000 Dolar Hasta için 4000 Dolar 2 Dolar veren kardeşimiz için.

Bu kişiden sonra yayına bağlanan 10.000 Dolar bağışlar 5000 Hasta 5000 o kardeşimiz için der.Canlı yayında 1 saat gibi bir sürede Hastaya gerekli para toplanır.

Programı sunan sunucu bir gün sonra 2 dolar bağışta bulunan kişiyi davet edip programa çıkarır.İşsiz olan bu kişi için toplanan paralar teslim edilir.Bu program sırasında canlı yayını büyük şirketler arar.

Bir çok iş teklifinde bulunurlar.Bu işlerden istediğin işi seç derler.Bu sayede hem para hemde iş sahibi olmuştur.Kısacası (Ne kadar verdiğin değil ,nasıl verdiğindir önemli olan)
,,, Dünyadaki en güzel şey belkide küçük bir iyiliktir.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu