Alış VerişModa

Etnik Giyim Ve Kış Ayları

Etnik Giyim genellikle elbiselerle özdeşleştiğinden kışa adapte etmek zordur. Üstelik çok fazla etnik seçeneği var. Kendi sevdiğimiz parçaları toplamak kolay olmayabilir. Neyse ki internetten alışveriş sayesinde artık daha çok seçeneğimiz var. Böylelikle kış stilimize desenlerle biraz canlılık katabiliriz.

Modern yaşamın tekdüzeliğinde sanırım hepimiz biraz kültürel şeylere hayranlık duyuyoruz. Etnik giyim severler de moda da bunu yaşıyor. Ve tabi özgün tasarımlar her zaman hayranlık veriyor. Etnik giyim egzotik ve özgün desenlerle bu hayranlığı sağlıyor.

Etnik Şıklık biraz tuhaf bir kavramdır. Çünkü etnik modada rahatlık ve ihtiyaçlar ön plandadır. Aynı zamanda çok geleneksel birşeydir. Yani modern şıklıktan farklı bir şıklık anlayışından söz ediyoruz. 

Etnik Giyim Parçaları

Kışın kullandığımız pek çok kıyafeti etnik modadan seçebiliriz. Etnik moda rahatlığı da beraberinde getirir ki kış aylarında buna ihtiyacımız vardır.

Etnik Kazak

Kış aylarında en çok kazak giyiyoruz. Bu kazaklar yüzden şıklığımız için çok önemli bir yer tutuyor. Seçtiğiniz kazağa göre düz bir kotla bile çok şık olursunuz. Farklı kültürlere göre pek çok farklı etnik kazak var. Hem sade hem şık olmak istiyorsanız bu ürünü inceleyebilirsiniz.

Etnik Hırka

Düz siyah ya da beyaz kazak üzerine etnik hırkalar giyerek şıklığınız tamamlayabilirsiniz. Etnik hırkalar kültürel desenlerle kendine özgü bir çekiciliğe sahiptir. Neredeyse takı yerine bile geçerler. En kullanışlı etnik hırkalardan bir tanesi için tıklayınız.

Etnik Triko

Etnik Triko kazaklar biraz daha hafif ve daraltmayacak olduklarından seçilebilir. Hem şık hemde rahat olamak iseteyenler için çok uygundur. Etnik triko kazak için tıklayınız.

Etnik Etek

Yaz aylarında etnik giyimde etekler çok sık kullanılır. Kış aylarında hava sıcaklığının düşmesi nedeniyle etek bulmak biraz daha zordur. Belki daha kalın etekleri tercih edebiliriz. Triko etnik etek için tıklayınız.

Etnik Şal

Kışın hem sıcak tutması için hem de şıklığımıza tamamlayacı bir güzellik katması için kalın şalları kullanırız. Etnik şal tercihleri bunun için harikadır. Şalları pek çok farklı şekilde kullanabiliriz. En basit kombine bile güzellik katarlar. Etnik desenli kışlık şal için tıklayınız.

Etnik Moda İçin İpuçları

Modada en önemli şeylerden bir tanesi dengedir. Etnik giyimin rahatlığına alıştıktan sonra bu dengeyi sağlamak biraz zor olabilir. Ve tabi etnik çeşitleri arasında kaybolmamaya özen gösterin. Farklı kültürlere ait parçalar ve desenler her zaman birlikte hoş durmazlar. Özellikle kışın daha sade giyim yaygınlaşıyor.Bu yüzden yazdan daha sade tercihler yapmak gerekebilir.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu