Kitap Yorumları

Evde Kaldık Ne Okuyalım Kitap Tavsiyeleri

Evde Kaldık Ne Okuyalım En çok Okunan Kitap Tavsiyeleri

Evde Kaldık Ne Okuyalım şu zor geçen Pandemi sürecinde hemen hemen herkez evlerinde Televizyon,İnternet ile vakitlerini geçirmektedirler.Kitap okumayı sevenler buldukları boş vakitlerinde okumak için yeni Kitaplar arayışı içindeler.

Şu sosyal izolasyon günlerinde evde kapalı kaldığımız zamanlar hayatın eve sığacağını bizlere öğretmiş olması,dışarı çıkamadığımız günlerin bize evinde yaşanabilecek bir alan olduğudur.İşte bize kazandırdığı en güzel şey belkide.

Bir çoğumuz evi sadece iş ve yoğun geçen günlerin sonunda akşamları dinlenmek ve yatmak için kullanırız.Son aylarda evde kaldığımız günlerde kendimizi kitaplara,kitap okumaya verdik.

Bende evde kaldığım şu günlerde öyle yapıp kitap okumaya karar verdim.Sizler için faydalı olabileceğini düşündüğüm kitaplardan birer okuma planını burada paylaşmak istedim.

Kitap Tavsiyeleri

Evde kaldık ve kitap okuyoruz bir çoğumuz Tarih ile ilgili araştırmalar yapar kitaplar okur işte sizler için Tarih kitapları tavsiyelerimiz ve mutlaka okumanız gereken Tarih Kitapları arasında Osmanlı Dönemi Bursa Sürgünleri Kitabı, İnsanlara ceza vermek için hemen hemen her devletin kullandığı bir ceza şeklidir.

Özellikle Osmanlı döneminde çok sık kullanılmiş olan ve o zamanlar özellikle seçilen Bursa Sürgünleri bu kitapta ele alınmış.

Evde Okunacak Kitap Tavsiyeleri

Tarih kitapları okumayı severler için bir çok Tarihi Kitapları Bulabilecekleri Sayfamıza Buradan >>

Karantina: Evde kaldığımız Karantina günlerinde okunması gereken bir diğer kitabımız Edebiyat Kitapları arasında yer alan Karantina ve ikinci yayınıda piyasaya çıkan Karantina:İkinci Perde kitapları’da okunabilir.

Beyza Alkoç tarafından kaleme alınan,büyük begeni kazanan ve çok satılan bu kitaplar okunabilir.Tüm kitaplara ulaşmak için Sayfamıza Buradan >>

Evde kaldık ne okuyalım okuduğum ve benimde çok begendiğim ”Dijital Dünyada Çocuk Büyütmek Kitabı” artık çocuğunuza ekran karşısından kalkması için ona bağırmanıza gerek yok,ekrandan kalkan çocuğunuz öfkeleniyorsa artık öfke nöbetleri son bulacak çocuğunuzla aranızdaki ilişkiyi tekrar kurarak çocuğunuz ile birlikte Dijital Dünyaya sizde ayak uydurabileceksiniz.

Sizde bu kitabı yada diğer hoşunuza gidecek olan Kitapları Okumak istiyorsanız Sayfaya Buradan >>

Evde kaldığımız şu günlerde en fazla özlediğimiz gezmek,tatile gitmek işte evinize evde kaldık ne okuyalım diye düşünenler Seyehat ve Turizm Kitapları ile yepyeni ufuklara yolculuğa çıkmalarını sağlayabilecek bir birinden güzel kitaplar için Sayfaya Buradan >>

Çizgi Roman Kitapları heralde okumayan yoktur 90 lı yıllarda benimde elimden düşürmediğim ve bu kitaplar ile büyüyen bir nesil olarak çizgi roman kitaplarını tavsiye etmeden olmazdı.

Okuduğum ve hala en fazla okunmakta olan çizgi roman kitapları arasında Çelik Bilek olarak tanıdığımız kahraman Teksas Kitapları Gece Kartalı olarak tanıdığımız Tex Kitapları,Neveda Rangeri Yüzbaşı Tommiks Kitapları,yine Darkwood ormanlarına huzur sağlayan Zagor Kitapları, Kaptan Swing Kitapları ve bunun gibi bir çok kitabı evinizde kaldığınız bu günlerde okuyabilirsiniz.

Daha fazla çizgi roman kitap çeşitleri için Buraya Tıkla >>

Şu anda okulların kapalı olması nedeniyle öğrenciler için okuyabilecekleri sınav ve ders kitaplarıda tavsiyelerimiz arasında ter verdik.Bu kitapları incelemek için Buraya >>

Kişisel Gelişim Kitapları evde geçen günlerde bizlerin bir çok kişinin yanında bulunması kitaplar arasında olmalı diye düşündük kişisel gelişim kitapları incelemesi için Buraya >>

En Çok Okunan Kitap Tavsiyeleri

Evde kalmak zorunda olduğumuz günleri fırsata çevirmek için evde kaldık ne okuyalım diye düşünenler için okuyabilecekleri bazı kitaplar hakkında tavsiyelere yer verdik.

Hayat eve sığar şu zor günleri atlatıp inşallah sağlıklı olarak tekrar eski günlere geri dönebilmemiz için Maske ve Hijyen ve temizliğe önem verelim.

 

 

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu