Moda

Feminen Giyim’in Püf Noktaları

Feminen Giyim’in Püf Noktaları her zaman sıcak, kadınsı ve zarif bir stil olmuştur. Özellikle olumlu etki bırakmak isteyenler için çok uygun bir tarzdır. Stilimizi geliştirmek için nerden başlayacagımızı bilemeyebiliriz. Tabi stilist tutmak herkesin bütçesine uygun değildir. Ama basit adımlarla daha feminen ve şık bir tarza geçebiliriz.

Feminen Renkler

Sıcak renkler feminen giyim için en önemli adımlardan biridir. Kırmızı şık elbiseler bu konuda çok yardımcı olacaktır. İlk adımda iddialı kırmızı elbiseler giymek cesaret isteyebilir. Bu yüzden kırmızı bulüzlerle başlamak daha rahat olabilir. Öte yandan kırmızı iddialı bir renk oldugundan tek renk kullanımı yaygındır. Çok fazla renk eklemek riskli olabilir.

Pembe tonları bir diger olmazsa olmazdır. Tabi pudra rengi gibi aynı zamanda daha sofistike tercihler de yapılabilir. Beyaz renkte fırfırlar ve gösterişli kesimlerle kullanılabilir. Bu anlamda bir dengeleyeci olur. Yogun dantelli bir elbise de beyaz tercihi yapılabilir.

Krem rengi kıyafetleri de dolabımıza eklemeye başlayabiliriz. Daha sade ama daha şık aynı zamanda da feminen bir stil elde etmek için yararlıdırlar. Çanta ve cüzdanda da bu renk uygundur. Feminen giyim daha renkli oldugundan bize tamamlayıcı olarak fayda sağlar.

Elbise ve Etekler

Feminen giyim tarzı elbise ve etekleri daha çok tercih eder. Bu yüzden uzun elbiseler almaya başlayarak daha feminen bir hale bürünebilirsiniz. Günlük hayatta elbise giymeyi yaygınlaştırmak bu stilin ilk adımlarındandır. Danteller ve çiçek desenleri abartılı olmadığı sürece kullanılabilir.

Takılar Ve Aksesuarlar

Takılara ayrılan bütçe önemlidir. Daha uygun fiyatlı takılar için gümüş ve yarı değerli taşlar kullanılabilir. Bu ögelerle kombin yapmakta daha kolaydır. Büyük parça takılar yerine küçük ama daha şık takılar tercih edilebilir. Elbisenizle uyumlu olursa altın da kullanabilirsiniz. Takılar bu stilin en kalıcı parçalarından biridir. Ama diğer tarzlardaki gibi iddialı değil bir tık daha sade parçalar kullanılır.

Yazları kullandıgımız beyaz çantalar bu stile çok uygundur. Ama kış aylarında daha sade çantalar tercih edilebilir. Yogun dantetl ve göşterişli elbiselerin yanında daha sade çanta taşımak uygun olabilir.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu