ModaAlış Veriş

Gardırobunuza Renk Katmak İçin Moda Önerileri

Gardırobunuza Renk Katmak İçin Moda Önerileri

Günümüz koşturmacasında çoğumuz rahatlık ve pratiklik üzerine tercihler yapıyoruz. Ama bu durum sıkıcı ve düz bir giyim stili oluşturmamıza de neden olabiliyor. Öte yandan dünyanın her yerinde birbirinden renkli moda akımları var. Hayatın tek düzeliğinden kaçmak için bu akımlardan yararlanabiliriz. Bu yüzden, bu listede daha çok renk ve eğlence katmak amaçlı önerilere yer verilmiştir.

1.Hologram Çantalar

Fütüristtik moda ile bağlantılı hologram çantalar tarzıma renk katmak için çok uygundur. Daha çok sırt çantası ve bel çantası olarak tercih edilirler. Pembe, altın ve mor en çok kullanılan renkleridir.

Çanta Modelleri İçin Buraya

2.Pop Art Tişörtler

Pop Art aslında eski bir akım diyebiliriz. Ama uzun model pop art tişörtler hala daha kullanılıyor. Tabi bu durumda yine pratik olması rol oynuyor.  Kot ya da Jean üstüne giydiğimiz uzun pop art tişörtlerle kolay bir şıklık elde ediyoruz. Kısa pop art tişörtler ise daha spor bir görünüme sahipler.

Tişört Modelleri için Buraya

3.Etnik Elbiseler

Eğer fütüristtik akımlar bana hitap etmiyor diyorsanız o zaman daha geleneksel tarzlara yönelebilirsiniz. Etnik Moda halihazırda yaygın olduğu için bu anlamda zorluk çekmezsiniz.

Elbise Modelleri Magazası

4.Uçuk Renklerdeki Peruklar

Özellikle Japon Alt kültürlerinde uçuk renkli peruklar çok kullanılıyor.  Cosplay, Lolita ve Kawai Stillerini bunlar arasında gösterebiliriz.

5.Viktoryan Dönemi Elbiseleri

Japonya’da başlayan Lolita Modasının yaygınlaştırdığı elbiseler birer sanat eserine benziyor. Ülkemizde de bu tarz elbiseler satan dükkanlar mevcuttur.

6.Baskılı Tişörtler

İnternet üzerinden satılan baskılı tişörtler artık iyice yaygınlaştı. Çarşıya çıktığımızda kolaylıkla bulabiliyoruz. Birbirinden ilginç çizimleriyle bu tişörtleri giyerken oldukça zevk alacaksınız.

7.Gece Mavisi Topuklu Ayakkabı

Daha ciddi bir ortama giderken kıyafetinize renk katmak isteseniz en uygun renklerden bir tanesi de gece mavisidir. Özellikle topuklu ayakkabılarda çok şık durmaktadır.

Ayakkabı Modelleri için Buraya

8.Baskılı Etekler

Etek giymeyi severler için baskılı etek çeşitleri de çok fazladır. Etnik, Whimsical ve Pop art tarzında pek çok etek mevcuttur. Hem uzun hem kısa etek seçenekleri vardır.

9.Pembe Bağcıklar

Düz beyaz renkli spor ayakkabıları için pembe renkli bağcıklar kullanabilirsiniz. Bu ayakkabıya biraz renk katmak için oldukça pratik bir çözümdür.

10. Tek Renk Elbiseler

Hem gardırobunuza renk eklemek hem de sade bir şıklık istiyorsanız düz tek renk elbiseler seçebilirsiniz. Mavi elbiselerle daha spor bir şıklık pembe elbiselerle ise daha feminen bir hava elde edersiniz.

En şık Trend Moda Tasarımları internette en uygun alış veriş magazası indirim kampanyalarını ve tüm ürünleri incelemek için Magazaya Git >>

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu