Kadınlarnet Yazarı Ol

Yeni Nesil Kadın Platformunda yazar olmak istermisiniz?

Kadınlarnet Yazarı Ol

Sizde sitemizde yazar olarak faydalı bilgilerinizi internet ortamında çok fazla kişinin okumasını istemezmisiniz?Okurlarına bir şeyler söylemek, içindekileri dışına dökmek, aklından geçeni paylaşmak isteyen herkes burada konuk yazar olabilir.

O zaman gelin, sizde aramıza katılın, zamanınızı boşa harcamak yerine bilgilerinizi ve insanların ilgisini çekecek yazılarınız ile tanınır olun.

Sitemizde size uygun her hangi bir Kategori’de yazdığınız yazılarınız yayınlansın ve yazılarınız internet ortamında binlerce kişiye ulaşsın istemez misiniz? Yazdığınız yazılara gelen yorumlar ile mutlu olun İnternette yazı yazmayı sevenler yazacağı çok şeyi olanlar için kadinlarnet.com bir fırsattır.

Ayın Yazarı

Ayın yazarı,yazı girişi, okunma oranı, yazıların kelime sayısı ve yorum sayısına göre seçilir. Yazarın blog ya da sayfasının bannerını yayınlıyoruz. Siz de daha geniş kitlelere hitap etmek istiyorsanız aramıza katılabilirsiniz.

Yazı Kriterleri

Yazı gönderin biz yayınlayalım.Yazı yeni olmalı. Göndereceğiniz yazılar kopya olmamalı özgün ve internette ilk defa yayınlanacak yazılar olması başka bir blog yada web sitesinden kopyalanmamalı aksi taktirde yazılarınızın yayınlanmayacağını belirtmek isteriz.Yazdığınız yazılarınızda yazıyla alakalı resim  eklemeniz şarttır.Resimler yazı ile alakalı olması yazınızın daha hoş ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

İnternette yazar olmak ve kendinizi yazılarınız ile ifade edebilmeniz internette tanınır olabilmeniz,yapacağınız araştırmalar ile çok daha fazla yararlı bilgi sahibi olmak ve öğrenmenin yolu internette yazarlıktan geçmektedir sende aramıza katıl yazılarını hemen göndermeye başla.

Sitemiz Kategorileri Kadın,Erkek,Moda,Güzellik,Alışveriş,Film & Dizi,Kitap  Kategorileri alanlarında yazılara yer verilmektedir.Yazılarınızı yazdıktan sonra isterseniz kendi isminizle yayınlanmasını isteyebilirsiniz.Söz uçar gider fakat yazılar internette sürekli var olarak kalıcı olacaktır.

Sizde kaleminize güveniyor ve internet kullanıcılarının aradıkları faydalı bilgileri kaleme dökmek isterseniz kadinlarnet.com sitemizde yazarlık deneyiminize başlayabilirsiniz.

Ben bu işi nasıl yaparım diyorsanız yapmanız gereken çok basit altta içerik gönderme alanında yazının başlığınız belirlersiniz örnek:”Kadın Giyim Modelleri 2020”Güzel ve Bakımlı Kadın olmak bu tür etkiliyici başlıklar.

Her ay en başarılı yazarımız ödül kazanacaktır. Ödüllerimiz daha çok bakım ve güzellik ürünlerinden oluşmaktadır. Ödül kazanmanız durumunda size ulaşmamız için mail adresinizi yazının sonuna ekleyiniz. Merak etmeyin bu kısım yayınlanmayacaktır.

Başlığımızı belirledikten sonra yazımızı başlığımıza uygun olarak yazıyoruz.Yazımızı bitirdikten sonra yazıya uygun bir resim ekleyip yazınızı gönderip sitemizde yayınlanmasını sağlarsınız.

Yazıların başka yerden kopya yazı olmaması yazıların tamamen sizin düşünce ve sizin yazmış olduğunuz özgün yazıların olması aksi taktirde yazınız yayınlanmayacaktır.Yazının özgün olması yazınızın Google tarafından ödillendirilerek üst sıralarda göstermesi yazınızın çok daha fazla kişiye ulaşıp okunması demektir.

Yazar, içerik sağlayıcı, editör, tasarımcı ve emeği geçen herkes gönüllülük prensibi ile serbest stilde içerikleri oluşturmakta, yayınlamakta ve bu dünyaya oksijen sağlamaktadır.

Sende internette tanınan bir yazar olmak,boş vaktinde yazmak istediklerini yazmak ve internette okunmasını sağlamak istersen işte size fırsat,içerik yazarı olarak sende aramıza katıl.

Yeni Nesil Kadın Platformu Kadinlarnet.com

Not Önemli : Yazınızı yazdıktan sonra yazıya resim eklerken 696 X 474 boyutunda olmasına özen gösterin daha küçük resimlerde sorun çıkabilir yazınızı eğer direk buradan yazacaksanız yazıyı her hangi bir hata ve silinmeye karşı mutlaka gönderim yapmadan önce kopyalayın.

Not 2: Yazınızla ilgili iletişime geçebilmemiz için lütfen yazının sonuna mail adresinizi de ekleyiniz.

İçerik Gönder

Başa dön tuşu