İçerik Gönder

Yeni Nesil Kadın Platformunda yazar olmak istermisiniz?

Sitemizde size uygun her hangi bir kategoride yazdığınız yazılarınız yayınlansın ve yazılarınız internet ortamında binlerce kişiye ulaşsın istemezmisiniz?.İnternette yazı yazmayı sevenler yazacağı çok şeyi olanlar için kadinlarnet.com bir fırsattır.

Yazı gönderin biz yayınlayalım.Gönderceğiniz yazılar kopya olmamalı özgün ve internette ilk defa yayınlanacak yazılar olması aksi taktirde yazılarınızın yayınlanmayacağını belirtmek isteriz.Yazdığınız yazılarınızda yazıyla alakalı resim yada resimler eklemeniz şarttır.Resimler yazı ile alakalı olmması yazınızın daha hoş ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

İnternette yazar olmak ve kendinizi yazılarınız ile ifade edebilmeniz internette tanınır olabilmeniz,yapacağınız araştırmalar ile çok daha fazla yararlı bilgi sahibi olmak ve öğrenmenin yolu internette yazarlıktan geçmektedir sende aramıza katıl yazılarını hemen göndermeye başla.

Sitemiz Kategorileri Kadın,Erkek,Moda,Güzellik,Alışveriş alanlarında yazılara yer verilmektedir.Yazılarınızı yazdıktan sonra isterseniz kendi isminizle yayınlanmasını isteyebilirsiniz.Söz uçar gider fakat yazılar internette sürekli var olarak kalıcı olacaktır.

Sizde kaleminize güveniyor ve internet kullanıcılarının aradıkları faydalı bilgileri kaleme dökmek isterseniz kadinlarnet.com sitemizde yazarlık deneyiminize başlayabilirsiniz.

Ben bu işi nasıl yaparım diyorsanız yapmanız gereken çok basit altta içerik gönderme alanında yazının başlığınız belirlersiniz örnek:”Kadın Giyim Modelleri 2020”Güzel ve Bakımlı Kadın olmak bu tür etkiliyici başlıklar

Başlığımızı belirledikten sonra yazımızı başlığımıza uygun olarak yazıyoruz.Yazımızı bitirdikten sonra yazıya uygun bir resim ekleyip yazınızı gönderip sitemizde yayınlanmasını sağlarsınız.

Sende internette tanınan bir yazar olmak,boş vaktinde yazmak istediklerini yazmak ve internette okunmasını sağlamak istersen işte size fırsat,içerik yazarı olarak sende aramıza katıl.

Yeni Nesil Kadın Platformu Kadinlarnet.com

Lütfen zorunlu alanları doldurun.
Lütfen yüklenecek resimlerinizi seçin.