YaşamKadın

İçinizdeki Güçlü Kadın

İçinizdeki Güçlü Kadın

Merhaba sevgili canlar

Geçtiğimiz hafta paylaşamadığım yazı için öncelikle affınıza sığınıyorum, kıymet verip takip ederek sosyal medya hesabımdan 2. Yazıyı soranlara ve desteklerini eksik etmeyen canlara çok teşekkür ederim.

Bugün farkında olmadığımız ama içimizdeki güçlü kadın dan konuşalım istiyorum. Farkında olmadığımız diyorum çünkü okadar hayatın içindeki olağan akışa kapılmışız ki kendimizi dinlemeyi ve tanımayı unutmuşuz. Öncelikle kendinize zaman ayırın ve ev halkı uyuduktan sonra kendinize bir kahve yapın ve içinizdeki güçlü kadınla sohbet edin ne istiyor , nelerden hoşlanıyor.

Belki çiçek ekmek toprakla uğraşmak istiyor belki örgü örmek istiyor belki resim yapmak belki de müzik ile ilgilenmek istiyor. “Bazıları için yetenek gerekli evet ben belki yetenekli değilim” dediğinizi hissediyorum , denemeden bilemezsiniz bir başlangıç yapmalısınız.

Örgülerimi satmaya karar verdiğinde bir çok güçlü kadın ile tanıştım. Bir gıda mühendisinin evde orkide ekerek sattığını, kimya mühendisi bir kadının tasarım örgüler yaptığını (nuray_desing),insan kaynakları uzmanı bir kadının bağlama çalmaya başladığını ve bununla kendini motive ve güçlü hissettiğini görmek , duymak , onların başarıları ve mutlulukları ile mutlu olmak bana iyi hissettiriyor. Başkalarının başarıları bizi kıskandırmak yerine gurur vermeli ve bizi teşvik etmeli canlar…

Sevgili Neşet Ertaş’ın bir sözü var çok severim “kadınlar insandır , biz insan oğlu” kadın hayatın merkezidir. Dinimizde kadına önem vermiştir, kendi gücünüzün farkına varın canlar..

Teknoloji bize tüm eğitim ve kursları eve getiriyor çok şanslıyız. Özellikle videoları ile yaptığı işleri paylasan arkadaşlar öğrenmek istediğiniz herşeyi evinizin konforunda önünüze seriyor hadi bugün bir başlangıç olsun ve sizde kendinize uygun bir alan belirleyip başlayın ki içinizdeki kahraman ortaya çıksın.

Örgü örmek ile ilgili belirlediğiniz alanlarda ben her zaman destek vermeye hazırım yazımın sonunda bana ulaşabileceğiniz bilgileri de paylaşacağım.

Başladığınız andan itibaren herşey mükemmel olmayacak yolunuz engebeli veya hava parçalı bulutlu, fırtınalı , yağışlı olabilir pes etmek yok kızlar… Bazen herkesin güzel dediği işinize “hım olmuş olmuş” veya yalnızca “tmm” diyenler olacak o yüzden yılmak yok. Ben size inanıyorum.

Haftaya hangi ip ile neler hazırlanır onlardan bahsedelim örgü yapmak isteyenler için , ne dersiniz? Sorularınızı veya önerilerinizi yorum ile paylaşabilir veya bana sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirsiniz.

Sizleri Allah’a ısmarlıyorum ve sağlıklı, mutlu, güzel günler diliyorum sevgiyle kalın insallah.

Yazar : Örguseli1

Ulaşabileceğiniz hesaplarım

Facebook: örgü seli

İnstegram: orguseli1

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Ne kadar güzel bir yazı insanı harekete geçirmeye teşvik eden, cesaretlendiren..Gerçekten hayallerimizin peşinden koşmalıyız ve pes etmemeyi bilmeliyiz.

  2. Bizi cesaretlendiren gücümüzün farkına varmamızı sağlayan ne güzel bir yazı olmuş. Ellerine yüreğine sağlık ❤️

  3. Yüreğine sağlık çok güzel bir yazı olmuş kadınlar gücünün farkında olmalı bu farkındalığı yaratmak için yazdığınız yazı için sonsuz teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu