Moda

İddialı Bir Stil için Ne Gerekir ?

İddialı Bir Stil için Ne Gerekir ?

İddialı ve etkileyici bir stile sahip olmayı istiyorsanız biraz riske girip cesur parçalar seçmeniz gerebilir. Tabi bu parçaları özgüvenle taşımak da gerekir. Yürüyüş ve duruşunuzun bu konuda büyük önemi vardır.

Gold ve metalik kumaşlar girdiğiniz mekanda herkesi etkilemenizi sağlayabilir. Özellikle gösterişli elbiselerde tercih edilirler. Ama bu kumaşları doğru kullanmak gerekir.Bu anlamda biraz risklidir.

Günlük kıyafetlerde iddialı olmak içinse çok renkli elbiseler seçilebilir. Aynı şekilde uzun baskılı eteklerde günlük stilinize renk katar. Renkli bir elbiseyi siyah kemer ve çantayla kombinlemek kısmen kolaydır. Bu şekilde pratik bir şıklık elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra baskı elbiselerle aksesuar ya da takı olmadan gösterişli bir görünüm elde edebilirsiniz. Tabi ten renginize göre renkler seçmek önemlidir.

Bol renk kullanımının yanı sıra düz siyah kombinlerle de iddialı görünebilirsiniz. Metalik takılar ve metalik çantalarla çok etkileyici bir siyah kombinler yapılabilir. Bazen kombinize siyah gold bir parça eklemek de havalı görünmenizi sağlayabilir. Baştan sona siyah giyildiğinde topuklu ayakkabı seçmek daha mantıklı olabilir.

Vintage modeller arasında da iddialı parçalar bulabilirsiniz. Fırfırlı ya da düğmeli gömlekler bu iş için harikadır. Siyah etek ve siyah pantolon ile kombinlenebilirler.

Çanta konusunda gelirsek küçük boy tote çantalar hem zarif hem de iddialı olabilirler. Gece elbiselerinin yanındaki cluctları da tabiki atlamamalıyız. Çoğu zaman tamamlayan bir unsurdurlar. Simli kutu cluctlar bu anlamda çok kullanılırlar.

Blazer ceketler dolabınıza mutlaka eklemeniz gereken bir diğer parçadır. Spor giyimle şıklık arasında gidip gelmenizi sağlar. Cool bir görünüm verir. Siyah ve beyaz blazer ceketler stil sahibi kadınlar tarafından her zaman tercih edilir. Çok yönlü kullanılırlar. Farklı tarzdaki kombinlere rahatlıkla eklenebilirler.

Alt üst baskılı takım giymek de ilgi odağı olmanızı sağlayacak bir stil oluşurur. Tabi alt-üst aynı baskı olmalıdır. Yine de bu tarzı da riskli olarak adlandırabiliriz. Çok doğru tercihler yapmak gerekir.

Açık tonlarda baskılı bir pantalonunuz varsa beyaz top bir tişörtle birlikte giyebilirsiniz. Metal takılarla da iyi şekilde uyum sağlar. Sandaletler birlikte rahat kullanılabilecek bir bahar-yaz kombinidir.

İndirim Kampanyaları Sezon İndirimleri >>

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu