Reklam & İletişim

Ürün, hizmet veya markanızı EKONOMİK tekliflerle tanıtabilirsiniz.

Fiyat ve Koşullar

Banner Reklam Fiyatları

  • Kısa bir süre için ücret 50 TL, aylık olup. Bu ücretler hem 300×250 hemde 300×600 reklam alanları için aynıdır.
  • Hafta 7, ay ise 30 gün sabit olarak işlem görür.
  • Reklam yayın süresi saat üzerinden değil, yayımlandığı gün itibarı ile hesaplanır.
  • Reklam / Banner formatları JPG, PNG veya GIF şeklinde olabilir.

Yazı Reklam Fiyatı

Sitemizde kendi yazınızın yayınlanmasıni isterseniz sitemizden sitenize bir adet bağlatı link olmak üzere bağlantı verebilirsiniz.Yazılarınızın özgün olması şarttır aksi taktirde yazınız yayınlanmayacaktır.

Yazı uzunluğu en az 350 kelime olması gerekmektedir.Başka bir yerden alıntı olmamalı,Yazı sizin tarafınızdan yazılacak olursa bu yazınız bir daha silinmemek üzere sitede yayınlacaktır.Sizin tarafınızdan gönderilecek olan yazı reklam Fiyatımız 100 TL olup yazıyı bizim yazmamızı isterseniz 110 TL dir.

Sitemize vereceğiniz reklamlar ayrıca bir çok sosyal ağ ve sitemizin sayfalarında paylaşılacak ve yazınız binlerce kişiye ulaşabilecektir.

Sitemize eklediğiniz yazınız ömür boyu kalıcı olacaktır.Söz uçar yazılar kalıcıdır.Sitemizdeki kategorilere uygun yazılarınızı gönderin yayınlayalım.Reklam vermek isterseniz bizimle altta iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Neden Kadinlarnet.com

Kadinlarnet.com günde yüzlerce kişinin ziyaret ettiği, binlerce sayfa gösterimi alan, en iyi içerik üreten ve sadık bir takipçi kitlesine sahip nadir bloglardan bir tanesidir.

Reklam vermek için aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden benimle direkt iletişime geçebilirsiniz. Eğer banner reklamları dışında kafanızda olan reklam fikirleri var ise, yine aynı şekilde bu fikirleri iletişim formum üzerinden benimle paylaşabilirsiniz.

Kadinlarnet.com için reklam çalışması yapmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim kutusundan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  • Kadinlarnet.com’da aylık basın bülteni ve satış başı reklam (affiliate marketing), Popup gibi reklam çalışmalarıyla ilgilenmiyoruz
  • Kadinlarnet.com’da çalışabileceğiniz reklam çeşitleri Banner Reklam, Tanıtım Yazısı şeklindedir.
  • Kadinlarnet.com’da reklam çalışması için hit bilgileri 2.şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Her Türlü görüş öneri ve sorunlar için bizimle bu iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu