Film & Dizi

İzlenmesi Gereken Dizi Teşkilat

İzlenmesi Gereken Dizi Teşkilat Dizi Konusu Dizi Oyuncuları

İzlenmesi Gereken Dizi Teşkilat TRT1 Ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ilk bölümünden itibaren büyük bir ilgi uyandıran Teşkilat Dizisi izlenmesi gereken ve benimde izleyip beğenmiş olduğum oldukça güzel bir dizi.

Teşkilat Dizisi MİT yapmış olduğu etkili operasyonları bizlere tek tek temsili olarak aktarıyor.İlk bölümü yayınlanan ve Reyting rekoru kıran bu güzel diziyi aksiyon severlere tavsiye ediyoruz.Dizi sosyal medya’da da büyük ilgi görüp çok fazla yorum almıştır.

Teşkilat Dizisi Konusu

Teşkilat Dizi Konusu’na gelecek olursak Dizi‘de oldukça gizli bir projede görev almak üzere alanlarından en uzman 5 kişi bu iş için özel olarak seçilir.Bu seçilen kişiler göreve tek bir şartla alınır.Yeni yaşamları birer ölü olarak devam edecektir.Aileleri ve tüm sevdiklerinden vazgeçmek durumundadırlar.Görevi kabul ettikten sonra artık birer ölü olarak bilinirler.

Aslında bu görevde 7 kişi olmaktadır.Katılacak diğer iki kişi ise Kahramanımız Serdar ve bu teşkilatta görev almayan fakat alanında oldukça uzman olan bir Hacker’dir.Bu ekibin başında ise Mete Karakteri ile Mesut Akusta bulunmaktadır.

Dizinin ilk bölümü ödül almak için toplu halde giden Siha Mühendisleri suikaste uğrarlar.Suikaste uğrayan Mühendislerin bildikleri Devlete dair tüm sırları dış güçler ele geçirirler.Bu sırları ele geçiren kişiler arasında ajanımız Serdar’ın ajan sevgilisi’ninde bunlar arasında olduğu ortaya çıkar işte dizinin konusu burada başlamakta.

Özel olarak kurulmuş bu ekip Mühendislere suikast düzenleyip bilgileri çalan ekibi bulup bu ekibi etkisiz hale getirmek için kurulmuştur.Bu dizi ilk bölümünden bana Kurtlar vadisi dizisini anımsattı hatırlarsanız o dizide’de Polat Alemdar ilk bölümlerde Ali karakteri olarak izlemiştik.

Vatanı için herşeyden vazgeçebilen kahramanlar.

Teşkilat Dizisi Oyuncuları

Teşkilat Dizisinde rol alan oyuncular,Çağlar Ertuğrul,Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta,Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer almaktadır.

7 gizli kahraman bizleri maceradan maceraya koşturacaklar.

Teşkilat Dizisi Hangi Gün

Teşkilat Dizisi TRT 1 Kanalında Pazar saat 20.00 da izleyicileri ile buluşuyor.Dizi severler kaliteli bir yapım olan Teşkilat dizisi ile pazar akşamında ve bu pandemi sürecinde keyifle izleyebilecekleri ve beğenecekleri son yıllarda yapılan böyle etkileyici ve sürükleyici diziyi mutlaka izlemeli.

Teşkilat Dizisi Sosyal Medya Tepkileri

En sevdiğim karakter Hulk Hulki

Sanki Dizi Değilde bir Holywood Filmi İzledim

TRT1 in son yıllarda sizi sektörüne soluk getirmesi bir birinden güzel dizileri izleyicilerine sunması ve uzun zamandır beklenen Teşkilat Dizisi‘nin izleyicileri ilk bölümünden itibaren ekranlara kilitlemesi bu diziyi sabırsızlıkla bekleyenlerin beklentilerini karşılamış olması herkezi memnun etmiştir.

Peki siz Teşkilat Dizisini nasıl buldunuz dizi hakkında yorumlarınızı yazı altına yazarak bu diziyi izlemeyenler için dizi hakkında fikir sahibi olmalarını sağlamak için yorumlarınızı eksik etmeyin.Yorumlarınız bizim için değerlidir.

 

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu