Film & Dizi

Kaçış Dizisi Hakkında Disney Plus

Kaçış Dizisi Hakkında Disney Plus | Kaçış Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Kaçış Dizisi Hakkında Disney Plus Kaçış Dizisi ne zaman başlıyor? Disney Plus Türkiye internet dizisi olan Kaçış Dizisi yayınlanmaya başlamadan Dizi’yi merak eden bekleyenleri Fragmanı oldukça heyecanladırdı.

Kaçış Dizisi Hakkında Kaçış Dizisi ne zaman başlıyor? Disney Plus Türkiye internet dizisi olan Kaçış Dizisi yayınlanmaya başlamadan Dizi’yi merak eden bekleyenleri Fragmanı oldukça heyacenladırdı.Türk Dizisi Kaçışı duyuran Disney Plus Türkiye 14 Temmuz’da yayın hayatına başlamıştır.

Kaçış Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Kaçış dizisi 14 Temmuz günü ilk bölümü Disney Türkiye kanalında yayınlanmaya başladı.Bu platforma üye olanlar Kaçış Dizisi ve diğer tüm dizilere ulaşabilmektedir.

Kaçış Dizisi Konusu

Savaş Fotoğrafçısı olan Mehmet ve ona eşlik eden bir çok Fotoğrafçı ile birlikte Ezide köyüne gitmeleri  sınır ötesini geçmeleri sonucu Radikal Terör örgütünün eline düşen Gazetecilerin yaşayacakları olaylar Kaçış Dizisinin konusu olmuştur.

Kaçış Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kaçış Dizisi oyuncuları ile dikkat çekiyor.Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu ile beraber Dizide rol alanlar Aras Aydın,Levent Ülgen,Onur Bay,Leyla Tanlar Kaçış Dizisi Senaryo ve Hikayesi’ni de yazan İdim Same Film ile 03 Medya tarafından yapılmaktadır.

Kaçış Dizisi Yönetmeni Yağız Alp Akaydın dır.

İnternet Dizilerine büyük bir katkı yapan ve oldukça başarılı olan Netflix in başarıları nedeniyle bir çok online Dizi ve Film izleme Platformları ağırlık kazanmaya başlamıştır.İşte Disney Plus Türkiye bu platformlar’dan biri olarak dikkat çekmektedir.

Kaçış Dizisi Nerede Çekiliyor

Kaçış Dizisi hakkında en çok merak edilenlerden biri de Dizinin nerede çekiliyor olduğudur.Kaçış Dizisi çekimleri Gaziantep ve Mardin,Ezidi köyünde gerçekleştiriliyor.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu