Kitap Yorumları

Kadınlar Hakkında İlham Veren Kitaplar

Kadınlar Hakkında İlham Veren Kitaplar

Kadınlar her alanda oldukça zor şartlarda yaşam mücadelelerine başarı ile ve asalet ile devam etmektedirler.Kadınlar neler ile mücadele ediyor diyecek olursanız ,ev işlerinde,iş hayatlarında,sosyal hayat ve aklınıza gelebilecek her alanda var olup sorumluluklarını yerine getirmekle mücadelelerini sürdürüyorlar.

Kadınlar yaşadıkları yaşam zorluklarına rağmen onların boş zamanlarında kadınlara ilham veren kitaplar,ışık olup onlara yol arkadaşlığı ediyor.

Yapılan araştırmalar sonucunda Türkiye’de kadınlar erkeklerden çok daha fazla Kitap okumaktadır.Buna pek şaşırmamak gerekir.

İşte bizde bu yazımızda kadınlar hakkında ilham veren kitapları sizler için inceledik. Kadınların bu kitapları muhakkak okumaları kadınlara güç ve ilham aşılayacak bir birinden güzel kitapları sıraladık.

Tüm kadınların yaşantılarının kitaplarda yer alan kahramanlar gibi çok değerli olduğunu söyleyerek kadınların mutlaka okuması gereken kitaplar listesi‘ne göz atalım.

Kadınlara İlham Veren 4 Kitap Tavsiyesi

Kurtlarla Koşan Kadınlar

İşte kadınların mutlaka okumaları gereken bir kitap.Bu güzel kitabı okuyan bayanların ah keşke bu kitabı erkeklerde okusa diyeceklerine eminiz.Fransız yazar Clarissa P. Estés’nin kaleme aldığı bu güzel kitap çözümlemeleri ile sizin ayaklarınızı yerden kesecektir.

İnsanlık Tarihi süresince kadınların durumları,sosyal,kültürel,ekonomik açıdan sizi sürüklerken kadının her doğasını içine alan bir güzel kitabı sizler için tavsiye ediyoruz.Kurtlarla Koşan Kadınlar Kitabı İncelemek ve satın almak için Buraya

Kadının Adı Yok

Kadınlara verdiği katkılar ile sürekli gündeme gelen Duygu Asena’nın en çok okunan Kitabı Kadının Adı Yok çok sayıda kadının okuduğu ve baş ucunda bulundurduğu bir kitap.Bu kitapta bir kadının gerçek yaşantısı ağzandan anlatılmaktadır.

Bir kadının iyi,kötü,hafif ve ağır duygular ile Kendi ayakları üstünde durma mucadelesi vermesini konu alıyor.Bu kitabı incelemek ve satın almak için Buraya 

Kadın Gözüyle Aşk

Kadınlar Hakkında İlham Veren Kitaplar listemizde önerdiğimiz Aşk Nedir,Kadın aşkın neresinde durur?Kadın gözüyle aşk kitabı 40 üzerinde öyküyü içinde barındırır.Bu öykülerin yazarları kimi Psikolog,kimi hasreti,kimi kavuşmayı,kimi ayrılığı,kimi biz olmayı ve daha bir çok öyküsü ile mutlaka okunması gereken bir diğer tavsiye kitabımızdır.Kadın gözüyle aşk kitabını incelemek ve satın almak için Buraya

Hayatsız Kadın Ayşe

Hayatsız kadın Ayşe kitabı müthiş bir kadının hayat hikayesi akıllara durgunluk veriyor.9 yaşında amcası tarafından taciz edilen ailesinin onunla ilgilenmemesi dayak ve aile şiddetinden kurtulmak için evliliğe adım atması.

Fakat evlenmiş olduğu kişide ona pek iyi davranmadığı gibi Ayşe’ye o da rahat vermiyor.İşte size soluksuz okuyacağınız ve Türk filmlerini aratmayacak okunması gereken güzel bir kitap incelemesi Hayatsız Kadın Ayşe kitabı inceleme ve satın almak için Buraya 

Kadınların okuması gereken 4 kitap tavsiyemiz Kadınlar Hakkında İlham Veren Kitaplar ve daha pek çok kitabı inceleyebileceğiniz bir çok kitabı indirimli olarak sahip alabileceğiniz online kitap magazaları ile kitapları temin edebilirsiniz.

Şu zor günlerimizde Koronavirüs salgını nedeniyle evlerimizde kitap okuyarak zamanın nasıl geçtiğini farkedemeyeceğiniz bir birinden güzel kitapları eminim okumak istersiniz.

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu