Film & Dizi

Kick Boks Şampiyonu Kuruluş Osmanda

Kick Boks Şampiyonu Kuruluş Osmanda

Dünyaca ünlü Kick Boks Şampiyonu Kuruluş Osmanda yeni sezonda kadrosunda yenilikler yapan Kuruluş Osman Dizisine Azerbaycanlı Dünyaca ünlü Kick Boksçu’yu kadrosuna dahil etti.

İzleyenlerin büyük begeniyle izlediği Kuruluş Osman yeniz sezonda süpriz isimler ile ekranda boy göstermeye başladı.Diziye transfer edilen son oyuncu Azerbaycan Kick Boks Şampiyonu Zabit Samedov çarşamba günü yayınlanacak olan bölümü ile ilk kez izleyici karşısına çıkıyor.

Dünya şampiyonu ve Kick Boks sporunun en populer sporcularından olan Zabit Samedov Dünya ve Avrupa şampiyonluğu yaşayan gittiği bütün Turnuvalarda Azerbaycan ve Türk milletini başarı ile temsil edip gögsümüzü kabartmıştır.

Türkiye ve Bir çok ülkede yayınlanan ve Reyting Rekorları kıran Kuruluş Osman Dizisi ile Kick Boks sporcusu oyunculuğa adımını atmış oldu.

Zabit Samedov Kuruluş Osman Dizisine katılması Türk dünyasına çok büyük bir heyecan yarattırmıştır.Yeni sezonda Kuruluş Osman Dizi’sine dahil Olan Geyhatu gibi dizide büyük heyecan uyandıracağı bir gerçek.

Kuruluş Osman Dizisi Çarşamba akşamı 35.Bölümüyle karşımızda olacak.

Zabit Samedov Kimdir

Zabit Samedov 1984 yılında Gürcistan’da dünyaya gelmiştir 2001 yılında Profesyonel Kick Boks’cu olan Samedov şimdiye kadar 111 maça çıkıp bu maçların 101 ini kazanmayı başarmıştır.

Oldukça iyi Türkçe Konusmasını bilen Zabit Samedov çabukluğu ve yaptığı ayak hareketleri ve sıçrayarak vurduğu yumruklar ile adını duyurmuştur.Atv nin sevilen ve en çok izlenen dizisi Kuruluş Osmana Dahil olan Samedov Dizi‘ye yeni bir soluk getirecektir.

Azeri Bayrağını gittiği tüm Turnuvalarda dalgalandırmayı başaran Kick Boks Şampiyonu Kuruluş Osmanda başarılar dileriz.

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu