Film & Dizi

Kuruluş Osman Vezir Alemşah Kimdir

Kuruluş Osman Vezir Alemşah Kimdir? Vezir Alemşah Osmanlı Döneminde Yaşamışmı?

Kuruluş Osman Vezir Alemşah Kimdir?Kuruluş Osman 74.Bölüm yine izleyicileri ekranlara kilitledi.Kuruluş Osman Dizisi son bölümünde Osmanlı Veziri olan Alemşah’ın Kayı Obasına gelmesi ile birlikte dizinin ilerki bölümlerinde bizleri hareketli sahnelerin bekleyeceği müjdesini vermiş oldu.

Kuruluş Osman Atv kanalında yayınlanan 74.Bölümüyle beraber izleyiciler.Vezir Alemşah Kimdir?aramaları yapmaya başladı bizde sizler için Alemşah Hakkında bilgi vermek için bu yazımızı yazmaya karar verdik.

Kuruluş Osman Yeni Katılan Oyuncular

Atv nin çarşamba akşamları yayınladığı ve oluşturulan alt yapısı ile büyük beğeni kazanan ve en çok izlenen diziler arasında yer almakta olup Kuruluş Osman 74.Bölümünde Diziye iki yeni oyuncu dahil oldu.

Son yayınlanan bölümde Diziye Vezir Aleşmşah rolu ile Taner Turan ve Konur Alp Karakteri ile Berk Erçel dahil olmuştur.Kuruluş Osman Dizisi 74.Bölümünde Osmanbey Adete 4 koldan kuşatılmıştır.

Kuruluş Osman 74.Bölümde Neler Oldu?

Çarşamba akşamı yayınlanan Kuruluş Osman 74.Bölümünde madende yaşanan patlama sonucu Boran Alp esir düşer.Tekfur Nikola tarafından infaz edilecekken Obaya Vezir Şah gelir.Osman Beyi kontrol altında tutmak için Bitinyaya gelmiştir.

Kuruluş Osman her bölümünde reyting rekorları kırarken Dizinin 74.bölümünden itibaren Vezir Alemşah Karakteri ile Taner Turanı izleyeceğiz.İşte sizlere Kuruluş Osman Dizisine dahil olan Vezir Alemşah hakkında bilmeniz gerekenler.

Vezir Alemşah Osmanı Döneminde Yaşamış mı?

Son bölümde diziye dahil olan Vezir Alemşah Tarih kayıtlarında olup olmadığı ile ilgili her hangi bir kayıt yoktur.

Taner Turan ( Aleşmah )Kimdir?

17 Aralık 1969 yılında Erzurum’da doğan Tiyatro,Dizi ve Sinema oyuncusu olan Taner Turan İlkokul ve Ortaokulu İzmit’te okumuştur.

Her bölümü Ülkemizde ve Bir kaç ülkede Milyonlarca kişi tarafından soluk soluğa izlenen Kuruluş Osman Dizisi Televizyon kanallarında büyük başarı yakalamış olan bir kaç diziden biri olan Kuruluş Osman Dizisine Tecrübeli yeni yeni karakterler dahil oluyor.

Bir çok film ve Dizide oynayan Taner Turan Geçtiğimiz sezon Uyanış Büyük Selçuklu Dizisinde Emir İlteber Karakterine hayat vermişti.

Kuruluş Dizisine Yeni Katılan Oyuncular arasında bir diğeride Konur Alp karakterine hayat verecek olan Berk Erçel olmuştur.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu