Kitap Yorumları

Lider/ Ateşli Kanatlar Serisi II

Lider, Ateşli Kanatlar Serisinin ikinci kitabı ile sizlerleyim. Hilekâr kitabından sonra bol merak duygusu, bol şok içinde olduğum bir kitap olur kendileri. Ee yoruma geçelim o zaman değil mi?

LİDER/ R.GAYE ÖNEL 

“Ruhu karanlıkta kalmış olanlar aydınlığı göremezler.”

 

Ateşli Kanatlar Serisinin ikinci kitabı benim için ise bomba niteliğinde bir kitap oldu.İlk kitaptaki o sondan sonra sürekliliği sürdürmüş kitap. Merakı arttırmış. Bol soru işareti ile renklendirmiş. Aidanhell kısaca Aidan için Cassandra bitti dedik yani o öyle dedi . Ee ne yapsın o da haklı en nihayetinde ama o kadar kolay değil be Aidan sen kimsin?

Bizim şeytanımız Cassie bitti dedi ve Cassie onun dibinde bitiverdi . Ne oldu Bay Şeytanımız şok tabiki. Yani öyle bitti demek palavra. Aidan’nın kendine bile itiraf edemediği gerçek gün yüzüne çıkmaya hazırlandı. Peki ne bu ? Bunun adı Aşk. Her ne kadar iblisimiz daha kendine itiraf edemese de. Aidan başladı Cassie’nin ipini çekecek ama ne yaptıysa sonuç kendisinin mağlup olası ile sonuçlandı.

Lakin taktir etmemem gerekirse kardeşi için yaptığı fedakarlık  alkışlanacak hareketti. Ben bile beklememiştim. Cassie için baya büyük şoklar içindeyim. Neler neler öğrendik k devamı daha var bence. Kurgu o kadar güzel tasarlanmış ki her cümleye dikkat edin çünkü gün geliyor ve her şey yolunu buluyor. Vay be demek bu ondan diyorsunuz.

Peki bu kitap nasıl bitmiş? Şaşırtmadı yine büyük bir kaos ile bıraktı bizi R.Gaye Önel. Ee biz ne yaptık ?

Nasıl ama? Olamaz değil mi? Şaka mı bu ? Demekle kalakaldık.

Bence kurgu bir film olsa nasıl izlenir biliyor musunuz? Bence olmalı, kesin olmalı hatta.

Aidan, Cassie , Meredith,Draza, Marcus…

Her birinin hikayesi bambaşka. Yaz yaz bitiremem sanırım. Evet ne diyoruz o zaman alın alın okuyun yoksa pişman olursunuz.

Fantastik severlerin bayılacağı her kesimden okunması dileği ile…

Üçüncü kitabın yorumu da en kısa sürede sizinle…

Kitabı Satın Almak için BURAYA

“Hislerimin ne olduğunu bilmiyorum. Aşk ya da sevgi miydi, kestiremiyordum ama onlardan nefret ediyordum.”

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu