Kitap Yorumları

Ölüler Konuşamaz Kitap İncelemesi

Ölüler Konuşamaz Kitap İncelemesi

Ölüler Konuşamaz Kitap Yazarı Dilara Keskin yazmış olduğu kitaplar içinde bana göre sürükleyici ve mutlaka okunması gereken güzel bir kitap.

Dostluk ve Kahkahanın çokça olduğu Ölüler Konuşamaz serisi daha çok gençlere hitap etmekte.Benimde şimdiye kadar okumuş olduğum en güzel kitap serilerinden biri,1. ve 2 serisinide akıcı bir şekilde okuduğum ölüler konuşamaz kitabı bana göre muhteşem.

Okuyanların kitabı begenmeleri konusu bakımından yapılan olumlu ve güzel yorumları gördüğümde bende bu kitabı mutlaka okumalıydım.Bu kitabı alıp okumaya başladığımda kitabın akıcı olması ve merak duygusu olduğu için bu kitabı hemen okup bitirmeye çalışacaksınız.

Etkisi altında kaldığım ve çok begendiğim Ölüler Konuşamaz sosyal konularıda oldukça güzel aktarmış.

Ölüler Konuşamaz Kitap Özeti

Kitapta yer alan kahramanımız Gökçe gezmeye çıktığı arkadaşları ile bir Alış Veriş Merkezine girer ve burada kaybolur.Daha sonra ölüsü bir çöpte elinde siyah bir kurdele ile meydana çıkar.

Ölüler Konuşamaz Kitabında olaylar böyle başlıyor.Yaşanan bu olaydan 11 yıl sonra yine aynı Gökçe gibi biri daha öldürülüyor.O da elinde siyah bir kurdele ile bulunuyor.

Yaşanan bu olaylardan sonra Gökçen’in arkadaşları bu olayı araştırmaya katili araştırırlarken kendi sırlarını farketmeye başlıyorlar.

Dilara Keskin Ölüler Konuşamaz Kitabı bu şekilde akıcı olarak devam ediyor.Kitap eski ve yeni zaman şeklide anlatıldığından bazen okurken bende kafa karışıklığı yaratsada benim için öyle önemli bir detay değildi.

Bu kitabı okurken gözlerinizden yaşlar dökülecek,bana göre konusu çok iyi olan ölüler konuşamaz her bölümün sonunda sizi şoka uğratabilir.

Şu Pandemi günlerinde evlerimizde çok fazla vakit geçirdiğimiz için bir şeyler okumak isteyenler ve kitap okumayı seven okuyacak güzel ve etkileyici kitap arayışı içinde olanlar için tavsiye kitabımız Ölüler Konuşamaz Kitabı’nı okuyabilir.

Dilara Keskin Ölüler Konuşamaz kitabı ve diğer yazmış olduğu kitapları incelemek ve satın almak için Buraya >>

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu