Moda

Pembe Kombinleri

Genç kızların en sevdiği renklerden bir tanesi pembedir. Bu normal bir durumdur. Çünkü pembe yerine göre feminen, sofistike ya da şirin bir görüntü verebilir. Pembe çeşitleri iyi kullanıldığında çok şık bir görünüm oluşturur.

Baştan Sona Pembe

Baştan sona pembe giyinmek bazı durumlarda riskli olabilir. Ama pastel renkleri tercih edersek riski azaltmış oluruz. Özellikle pastel rengi etekler sade ve sofistike bir şıklık için uygundur. Çiçekli ya da fırfırlı tişörtleri de pembe renkle kullanmak kolaydır.

Pembe Siyah Kombinleri

Pembe ile siyah da rahatlıkla kombinlenebilir. Pek çok farklı kullanımı vardır. Mesela pembe ceket ve etekle siyah blüz giyebilirsiniz. Yine pembe etekle siyah ayakkabı tercih edilebilir. Pembe desenler siyah kumaş üzerinde de güzel durur. İyi bir dengeleyici olabilir.

Siyah etek pembe blüz kombini de basit bir şıklık için tercih edilebilir. Bir diğer yaygın siyah pembe birleşimi ise pembe elbise üzerine siyah blazer ceket almaktır. Feminenlikle cool bir görünüm bu şekilde yan yana getirilir.

Farklı Renkli Kombinler

Yazları desenli elbiselerde pembe rengi seçmek de kolay bir şıklık sağlar. Çiçek desenli ya da baskılı elbiseler olabilir. Tabi bu tarz elbiselerde sandalet seçimi biraz riskli oluyor. Daha çok açık renk sandaletler giymek gerekebiliyor.

Elbiselerin haricinde son yıllada pembe takım elbiselerinde kullanımı yaygınlaştı. Mat renkli ya da retro görünümlü pembe takımlar bayanlar için rahat bir şıklık sağlıyor.

Pembe ile siyahtan sonra en çok krem ve ten renkli ayakkabılar kullanılıyor. Bu renkler özellikle yaz aylarına ayakkabılarda çok fazla rağbet görüyor. Bu kombinler şık olmasının yanında yaz aylarında rahatlık da sağlıyor.

Pembe pantolon ve blüz belki akşam davetleri için uygun olabilir. Ama farklı renkte ayakkabı ve çanta eklemek daha iyi olur.

Şık pembe gece elbiseleri ile birlikte çanta takmaktansa metalik clutchlar tercih edilebilir. Ama daha sade modeller almakta fayda var. Pembe elbise abartılı bir clutchla iyi durmaya bilir.

Desenli elbiseler üzerine pembe palto almakta güzel bir kombin oluşturabilir. Ama bu da riskli bir kombindir ve aşırıya kaçmamak gerekir.

Trend Ürünlerde İndirim Kampanyaları >>

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu