Film & Dizi

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak? Recep İvedik 7 Nerede Çekiliyor

Recep ivedik 7 ne zaman çıkacak Recep İvedik 7 nerede çekiliyor?Gündemde şu aralar en çok aranan ve merak edilen film olaran Recep ivedik 7 hakkında bilgiler bu yazımızda.

Recep ivedik 7 ne zaman çıkacak Recep İvedik 7 nerede çekiliyor?Gündemde şu aralar en çok aranan ve merak edilen film olaran Recep ivedik 7 hakkında bilgiler bu yazımızda.Yeni vizyona girmesi beklenen filmin yönetmeni Toğan Gökbakar bu filmin seneryosunu Şahan Gökbahar ile birlikte yazdı.

Recep İvedik 7 Filmi,Oyuncu Kadrosu ve konusu en çok merak edilen konular arasında.

Recep İvedik 7 Film Konusu

Yaşadığı şehir hayatından bıkan ve bunalan yaşadığı maddi sıkıntılardan uzak kalmak isteyen Recep yakın arkadaşı olan Nurullah ile kendine Babaannesi tarafından  miras olarak kalacak köy evine gitmeye karar verirler.Köye gitmeden önce öğreneceği köye ve civar ormanlarına zarar verecek olan bir projenin olduğunu öğrenir.Recep köylüler ile birlik olup bu projenin sonuçsuz kalması için mücadele verecek.

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak

Recep İvedik 7 Filminin vizyona giriş tarihi 9 Aralık 2022 olarak belirlendi fakat film beyaz perde de yayınlanmayacak.Recep İvedik 7 Filmi Sinemalar yerine Disney Plus’ta yayınlanacak.

Recep İvedik 7 Nerede Çekiliyor

Bu çekilecek olan Filmin en çok merak edilenleri arasında Recep ivedik 7 filmi nerede çekiliyor?Recep İvedik 7 İzmir ili Bergama ilçesinde çekilmiştir.Bergama ilçesi Kozak Beldesinin Okçular Mahallesinde çekimleri yapıldı.

Recep İvedik 7 Oyuncu Kadrosu

Şahan Gökbakar  (Recep İvedik )

Öznur Serçeler   (Avukat Hanım)

Nurullah Çelebi ( Nurullah Sağlam)

İrfan Kangı

Eray Türk

Selami Çalışkan

Murat Ergür

Şahan Gökbakar’ın yazıp oynadığı Recep İveik 7 Filmi diğer serilerinde olduğu gibi bizleri yine güldürecek.Artık Sinemanın ve bir çok filmin Dijitale taşındığı yeni dönemde Recep İvedik 7 ülkemiz pazarına yeni giren Disney Plus ile yayın anlamasına varmış ve bu platformda yayınlanacağı duyurulmuştur.

Recep İvedik 7 Fragman

Sizde Recep İvedik 7 Filmi hakkında görüş ve önerilerinizi yazı altında yorum bölümünde belirtebilirsiniz.Yorumlarınız bizim için değerlidir.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu