Film & Dizi

Savaşçı Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu

Savaşçı Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu 2021

Savaşçı Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu 2021 Fox TV de yayınlanan ve büyük ilgi gören Dizi Savaşçı Ne Zaman Başlıyor?Savaşçı Yeni katılan oyuncu kadrosu ve bu dizi hakkında merak edilenler bu yazımızda.

Savaşçı Dizisi Pandemi süresince oynamayan ve bir süre ara veren izleyicilerin sormuş olduğu Savaşçı Dizisi Finalmi yaptı?Şu aralar en fazla merak edilen ve ekranlara tekrar dönmeye hazırlanan dizi savaşçı yeni yayınlanacak bölümleri ile 5.Sezonuna girecek savaşçi dizisi ekranlarda yayınlanan tek Türk Savaş Dizisi olarak büyük bir avantajı elinde bulundurmakta.

Savaşçı Dizisi verdiği ara sonucunda Diziden bazı oyuncular ile yol ayrımına geldiği ve bazı oyuncuların ayrılacağı ve ayrıldığı haberleri çok sık duyulur olurken savaşçı dizisine yeni yüzlerde dahil olmaya başladı.

Savaşçı Dizisinin sevilmesi oyuncuların başarıları izlenmesinin en büyük etkenlerinden bazıları sevdiğimiz ve beğenerek izlediğimiz bu diziye veda eden oyuncular.

Savaşçı Dizisi Ayrılan Oyuncular

Berk Oktay:Savaşçı dizisi başladığından beri 99 bölüm bu dizide yer alan ve izleyicilerin çok fazla sevdiği Yüzbaşı Kağan Bozok bu Diziden ayrılma kararı almıştır.Bu aylar öncesinden duyulan bir şey olup dizinin artık Final yapacağını söyleyenler dahi olmuştu.

Yüzbaşı Kağan Bozok’un ayrılması ile birlikte yeni başlayacak Dizi’de Kılıç Timinin başında Haydar Bozkurt’u göreceğiz.

Sertan Erkaçan: Savaşçı Dizisine 69 Bölümde dahil olan Batur Üstteğmenin diziden neden ayrıldığı bilinmiyor.Kutalmış Paşanın Teröristler içine yerleştirdiği Haydar ve Kağan Bozoğu görevinin açığa çıkmasına rağmen kurtardığını izlemiştik.

Gaye Turgut Evin: Savaşçı Dizisinde Çiğdem Üstteğmen karakteri ile tanıdığımız oyuncuda diziden ayrılanlar arasında. Yeni katıldığı Tövbeler olsun Dizisi ile Eda Güneş Karakteri ile karşımıza çıkıyor.

Ogeday Girişken:Diziden ayrılan bir diğer oyuncuda Astsubay Demir Karakteri ile izlediğimiz,oyuncu artık Savaşçı Dizisinde yer almayacak.

Zerrin Sümer: Haydar Bozkurt’un Annesi diğer adı ise Akkız diziden ayrılmıştır.

Savaşçı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Diziden bu kadar çok ayrılık olduğu gibi bu diziye tabiki yeni yüzler yeni oyuncular katılacaktı.İşte Savaşçı Dizisi 5.Sezon Yeni Oyuncu Kadrosu

Tamer Karadağlı:Hepimizin yakından tanıdığı ve Diziye Göktürk Albay olarak yer alacak olan Karadağlı Kılıç Timinde en üst rütbede görev alacaktır.

Erkan Meriç:Savaşçı yeni sezon bölümlerinde yer alacak bir diğer oyuncu Bektaş Subaşı olarak katılıyor.Kadrosunu güçlü ve dikkat çeken isimlerle güçlendiren savaşçı yeni bölümleri ile yine bizleri ekrana kitleyecektir.

Ediz Hun:Gözktürk Albayın Babası karakteri ile Savaşçı Dizisinde karşımıza çıkacak olan Gündüz Göktürk olarak rol alacak.

Pazar Günleri 20 de başlayacak olan Savaşçı Dizisi yeni bölümleri ile Fox TV de izleyebilirsiniz.

Yeni görevler ile yeni sezonda yine zaferlere imza atacak Bordo Bereleriler Kılıç Timine yeni katılan yiğitler ile görev başında olacaklardır.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu