Moda

Siyah Şıklığı

Siyah renk giyimdeki kolaylığı sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Ama şık olmak istiyorsak doğru eklemeleri yapmalıyız. Hem günlük yaşam için hem de davetler için siyahla harika kombinler ortaya çıkabilir.

Altın Rengi

Siyahla altın rengini kombinlemek eskiden beri çok kullanılır. Siyah bir elbise giyiyorsanız altın rengi ayakkabı ya da oje seçmek iyi bir dengeleyici unsur olur. Takılarınızla da bu uyumu sağlayabilirsiniz.

Siyah Gümüş Uyumu

Siyah elbise üzerine ince gümüş aksesuarlar ya da takılar takabilirsiniz. Bu daha sade ama aynı zamanda daha zarif bir kombin oluşturur.

Dantel-Tül Detayları

Siyah elbiselerde tül ve dantel kullanmak çok daha kolaydır. Başka bir renkle rüküş görünebilecekken siyahla çok daha sade dururlar.

Ufak Detaylar

Siyah elbiseler sade bir hava oluşturduğundan ufak ama iddialı detaylar eklenebilir. Mesela neon renkli astar kullanmak gibi numaralar yapabilirsiniz. Aynı şekilde elinize parlak bir çanta alarak kombininize ışıltı ekleyebilirsiniz.

Elbise ve Blazer

Siyah elbise üzerine yine siyah blazer ceket giymek sıklıkla tercih edilen bir kombindir. Yine altına siyah topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

Beyaz Bluz – Siyah Pantalon

Sade bir beyaz blüz altına da siyah pantolan giymek en kolay kombinlerden biridir. Ama altına neon yada hologram ayakkabı giyerek süsleyebilirsiniz.

Pembe Üzerine Siyah Ceket

Pembe genç kızların en sevdiği renklerden bir tanesidir. Ama pembe elbise giydiğinizde görünümünüzü biraz ciddileştirmek isterseniz üzerinize siyah düz bir ceket alabilirsiniz. Altına siyah ankle botlar yada yine siyah topuklu ayakkabılar giyilebilir.

Siyah Tulum

Siyah tulumlar tek başlarına yeterince şıktı. Ama ekleme yapmak isterseniz beyaz ayakkabı yada metalik parlak bir clutch tercih edebilirsiniz. Takı olarak sadece küpe yeterli olur.

Klasik Siyah Jeanler

Gündelik hayatta en çok kullandığımız parçalardan bir tanesi siyah jeanlerdir. Kış aylarında çizgili kazak ve siyah ceketlerle çok kolay kombinlenebilirler. Seçeceğiniz ceket ve ayakkabı ile havanızı da dönüştürebilirsiniz. Topuklu ayakkabı ile daha zarif bir hava katarken spor ayakkabıyla başka bir tarza dönüşür. Aynı siyah düz ceket ve siyah deri ceket için de geçerlidir.

İndirim Magazaları için Tıkla >>

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu