Moda

Sonbahar Kombinleri

Havaların soğuması ile tarzımıza uygun sonbahar kombinleri için parçalar eklememizinde zamanı geldi. Sosyal izolasyon sebebiyle evden pek çıkamıyoruz. Bu yüzden az alışverişle ve parçayla sonbaharı çıkarmak için size uygun tavsilerimiz var.

Siyah Renkle Sonbahar Kombinleri

Çok alışveriş yapmadan şık görünmenin en basit yollarından bir tanesi siyah rengi kullanmaktır. Havanın kademeli olarak soğuduğu şu dönem için de çok uygundur. Bu yüzden rahatlıkla siyaha yönelebilirsiniz. Siyah yün kazak ve siyah ceket elbette ilk tercih edilmesi gereken parçalardır. Gene siyah ya da koyu lacivert kotla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Altına kahverengi deri botlar giymeyi de tercih edebilirsiniz.

Siyah kotların üzerine koyu renklerde kazanklar giymekte sonbahar kombinleri arasında iyi bir tercihtir. Mor ve bordo kazaklar en bunların arasında en uygunlarıdır. Siyah takım elbiselerde kadınlar arasında hızla yaygınlaşıyor. İş yerinde ya da davetlerde her zaman tercih edebilirsiniz.

Düz siyah kıyafetleri ufak renklerle süslemek de güzel bir yoldur. Siyah elbiselerde kemerle ya da çanta ile bunu yapabilirsiniz.

Siyah sonbahar kombinleri size çok sade geliyorsa altın ve gümüş renkli bolca takı kullanarak onları gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Günümüz şıklığının en sevilen parçalarından bir tanesi de siyah blazer çeketlerdir. Serin sonbahar günleri bu parçaları giymek için en uygun zamanlardan bir tanesidir.

Sonbahar Renkleri

Her mevsimin baskın bir renk skalası oluyor. Buna bağlı olarak biz de sonbahar gelince ister istemez kahve tonlarına yöneliyoruz. Sonbahar kombinleri arasında kahve rengi kombinlerin özel bir yeri vardır. Sarı, krem ve beyazı da kombinlerimize ekleyebiliriz. Kahverengi kumaş pantalonlar ve sarı ince kazaklar en şık tercihlerden bir tanesidir. Sizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kahve tonlu trençkotlar da her sonbahar olduğu gibi yine hayatımıza giriyor. Ancak artık klasik modellerden ziyade daha avangart tasarımlar tercih ediliyor. Çünkü diğer türlü fazla sıkıcı kaçıyor. Bunun temel sebebi kötü gözükmesi değil çok fazla kullanılmış olmasıdır.

Gri – Beyaz Kabanlar

Gri ve beyaz renkli kabanlar bu sonbahar çok moda diyebiliriz. Bu iyi bir gelişme çünkü bu renkleri kombinlemek daha kolay olduğundan ekstra bir alışverişe gerek duymayacağız. Ama bu renklerde takı seçiminde daha minimalist olmak gerekiyor. Fazla takıyı kaldırmıyorlar.

Sofistike görünümü sevenler için bu kabanlar çok uygundur. Uçuk mavi ve pastel tonları ile bu kabanları kombinleyebilirsiniz. Daha zarif bir şıklığa sahip olmanızı sağlarlar. Bu sene ünlüleri takip edersek bir hayli moda diyebiliriz.

Klasik bir görünümün yanı sıra maskülen bir hava için de bu renkler kullanılabilir. Gri takımlar bu anlamda çok uygun olduğu gibi şık da dururlar. Belki de klasik ve maskülen çizgiyi tarzınızda birleştirmek istersiniz.

Sonbahar Genç Kız Kombinleri

Tişörtlerde ise feminen tasarımlara kayış vardı. Bu sonbaharda sweetshirtler ile devam edebilir. Genç kızlar için süslü üst parçaları biraz neşe olabilir. Sanırım kasvetli günlere rağmen bu akım yaygınlaştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu