Film & Dizi

Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak

Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak Yeni Bölüm Ne Zaman

Netfilix yapımı Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak yayınlandığı andan itibaren rekor izleyici kitlesini kendine hayran bırakan Kore Dizisi Squid Game sezon finali izleyicilerinin aklında oldukça fazla soru işaretleri oluşmasına sebep olmuştur.

Bu dizinin 2.Sezon yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında çeşitli söylentiler çıkmaya başladı.Netflix Güney Kore Dizisi Squid Game  yeni sezonu  şimdiden merakla beklenmeye başladı.Dizi şu ana kadar izlenen en populer Kore dizileri arasında yer almayı başardı.

Peki Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?Squid Game Başlama Tarihi Belli Oldu mu?İşte Populer Kore Dizisi Squid Game 2.Sezon hakkında detaylar.

Squid Game 1.Sezonda Neler Olmuştu?

Netflix taradından yayınlanan Populer Dizi Squid Game 1.Sezonunda Çok borcu olup çaresiz duruma düşen kişilerin gizemli kişiler tarafından hazırlanan ve çocuk oyunlarından oluşan büyük ödüllü bir yarışmaya katılmaları sağlanır.

456 kişinin borç ve maddi imkansızlıklar nedeniyle bu yarışmaya katılmak zorunda kalmaları ve bu yarışmada kaybedenlerin ölecek olmaları 6 bölümden oluşan bu oyun sonunda kazanan yarışmacı 40 milyon dolar ödül kazanacaktır.

Her bölümünü soluksuz olarak izlemiş olduğumuz Squid Game Dizisi çok kısa süre içinde milyonlarca kişi tarafından izlenirken Netflix abone sayısını bu dizi ile birlikte 4 kat artırmayı başarmıştır.

Sevilen ve ilgi duyulan Squid Game 2. sezon hakkında da araştırmalar sürekli devam ediyor.

Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Başlıyor

Bu diziyi yazmak ve yönetmenin tek başına olduğu için çok fazla zorlandığını ifade eden Dong-hyuk bu diziyi ikinci sezon tekrar yayına almayı düşünürken çok fazla endişeleniyorum.Dizi 2. sezonu tekrar yayını hakkında kesinleşen bir şeyin daha henüz olmadığını ama O kadar çok diziyi seven kişinin olması beni bu diziyi devam ettirmem içim ciddi ciddi düşündürüyor diye açıklama yapma gereği duymasına sebep olur.

Bu dizi yapımı sırasında Hwang Dong-hyuk,dizi yapım süresi içersinde yoğun stres nedeniyle 6 dişini kayetmiş olduğunu ve böyle bir diziyi tek başına yazmak ve yönetmenin çok zor olduğunu ve 2.sezon çekimlerinde de yaşayacağı aynı zorlu temponun onu zorlayacağı düşüncesi endişelendiriyor.

Hwang Dong-hyuk,Dizinin 2. sezonu hakkında henüz kesinleşen bir şeyin olmadığını fakat çok fazla diziyi beklemekte olan heveslileri içinde ciddi ciddi bu diziyi devam ettirmesini düşündüğünü ifade ediyor.

Dizi severler için eğer izlemediyseler bizimde izlenmesi için tavisye ettiğimiz Squid Game Dizisi‘ni Netflix Platformundan izleyebilirler.İzleyenler dizi hakkında olumlu yada olumsuz yorumlarını yazı altına yorum olarak yazarak izlemeyen izlemek isteyenlerede bilgi sahibi olmalarında yorumlarınız yardımcı olacaktır.

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu