Film & Dizi

True Beauty Dizi Yorumu/ KDrama

TRUE BEAUTY DİZİ YORUMU  / KDRAMA

True Beauty 2021 Kore dizisinin konusu nedir?  True Beauty dizisinde kimler oynuyor?

Kore Dramalarının bu denli arttığı bu zamanda güzel bir dizi ile sizleri buluşturmak istiyorum. Öncelikle k-drama ya da Kore ile ilgilenmeye başlayalı neredeyse 10 yılıma denk geliyor. O zamanlar bu kadar da fenomen değildi. Bence muazzam yıllardı. Ben de yeni kültürlere merak salarak bir girdim ve çıkamadım her türlü içinden. İyi ki de öyle.

Bence her konuyla ele almak lazım kültürleri. Bende şimdi dizisi ile sizlere merak sardıracağım. İnternette webtoonu bulunan bu hikâyenin dizi olması o kadar güzeldi ki. Çünkü webtoonu o kadar ilgi gördü ki. Yapılmaması kötü olurdu. Hazır mısınız?

TRUE BEAUTY KONUSU:

Lim  Joo Kyung ( Moon Ga young) zamanını çizgi ronamları ile geçiren bir lise öğrencisidir. En büyük hayali ise arkadaş sahibi olmaktır çünkü dış görünüşü üzerinden sürekli dışlanmış ve zorbalıklara maruz kalmıştır. Okuldakiler ona sürekli çirkin olduğunu söyleyerek alay edip ona zor zamanlar geçirtmektedirler. Bu da kızımızın özgüvenini oldukça derinden sarmıştır. Ve kızımızın hayatı tam anlamı ile cehenneme dönmüştür.

Tam bunlar olduğu sırada ortaya çıkan bir fırsat ile Joo Kyung ailesi ile birlikte başka bir yere eski mahallesine taşınır. Bu onun için mükemmel bir fırsat ve başlangıç olmaya aday bir durumdur. Eskisi gibi alay konusu olmak istemeyen kızımız makyaj yapmayı öğrenir ve okulun en güzel kızı unvanına sahip olur. Bir süre her şey yolunda gitse de bu sırlarını öğrenen Lee So Ho ( Cha Eun Woo) ve soğuk görünümlü Han Seo Joon( Hwang In youp) un karşısına çıkmasıyla yepyeni bir maceranın içinde kendisini bulur.

Hayatı daha da ilginçleşmeye, arkadaşlıkların ne denli zorluklardan geçtiği, aşkın ne denli saf bir duygu olduğunu anlayacağımız bir hikâyedir bu.

OYUNCULAR:

Cha Eun Woo , Lee Soo  Ho  karakter ile bir müzik şirketinin Ceosunun oğludur.Aynı zamanda gerçek hayatta Kpop grubu Astro nun vokalidir. Zengin, yakışıklı, cool görüntüsünden taviz vermeyen Soo Hoo‘ nun bu denli olmasının altında tamamen başka sebepler yer almaktadır.

Moon Ga Young Lim Jung Kyung karakteri ile aslında hem ezilen hem değer gören iki karakteri canlandırmaktadır. Aslında onun yaşadığı zorluklar neticesinde başvurduğu bu yol ona ne gibi şeyleri öğretecektir kendisi bile bilmez.

Hwang In Youp Han seo Jun karakteri ile hayranları ikiye bölen karizmatik serseri tipimizdir. Soo ho nun yakın arkadaşı iken bir anda düşman kesilen karakterimiz aslında bize o kadar güzel şeyler öğretecektir ki.

Dizimiz 16 bölümden oluşmaktadır.

Genç kurguromantik sevenler hemen bakmalı.

Tüm ostları ise efsane mutlaka dinlenmeli. Başrol oyuncularımızda dizi için şarkı seslendirmiştir.

FULÇİÇEĞİ

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu