Yaşam

WhatsApp Yerine Kullanabileceğiniz Uygulamalar

WhatsApp Yerine Kullanabileceğiniz Güvenilir 7 Uygulama

WhatsApp Yerine Kullanabileceğiniz Uygulamalar son günlerde en fazla merak edilen ve yeni güvenlik sözleşmesi uygulayacağını duyuran WhatsApp yeni sözleşmesini onaylamak istemeyenler için kullanabileceğiniz güvenilir uygulamalar.Şu aralar bir çok kişi Whatsapp uygulamasını kaldırmak silmek isterken kullanılabilecek yeni uygulamalar hakkında araştırmalar yapmakta.

”Whatsapp kullanıcı bilgi ve verilerini Facebook ile paylaşacağı hakkında” çıkan yeni söylentiler,8 Şubat 2021 tarihinden itibaren sözleşmeyi yenileyen Whatsapp kullanıcı verileri Facebook ile paylaşılacağı söylenmekte.

Eğer Whatsapp  gizlilik sözleşmesini onaylamayacak kullanıcılardansanız sizler için kullanabileceğiniz,mesajlaşabileceğiniz uygulamalar listemize göz atabilirsiniz.

İşte WhatsApp Yerine Kullanılabilecek Uygulamalar

1.Telegram Uygulaması

Şu anda en fazla tercih edilen Telegram Telefon,Bilgisayar ve Tabletler’de kolay bir şekilde kullanabileceğiniz populer bir uygulamadır.Telegram özellikleri arasında özellikle kişilerin çok olduğu bir grup sohbetleri yapmayı düşünenler için ideal ve istenileni verebilecek bir yazılımdır.

Bu paltform üzerinden her türlü belge ve bilgiyi paylaşabiliyorsunuz.Telegram size güvenli olarak mesajlaşma imkanı sunmakta.Telegram ücretsiz olup bu uygulamayı kullanmak için her hangi bir ücret ödemeniz gerekmez.Telegram Nedir Nasıl Kullanılır?

2.Signal Uygulaması

Signal bizlere ücretsiz olarak mesajlaşma imkanı sunuyor.Elon Musk bile Signali bizlere önermekte.Signal uygulamasının son günlerde ön plana çıkması güvenilir olması yanında Whatsapp uygulamasında olduğu gibi sesli ve görüntülü arama imkanını bizlere sunuyor olmasıdır.

3.Bip Uygulaması

Turkcell tarafından piyasaya sürülen Bip her hangi bir operator farketmeksizin Bip uygulama magazasından indirip kullanmaya başlayabileceğiniz Mesajlaşma uygulamasıdır.Bip’in güzel olan tarafı ise Telefonunuz kapalı dahi olsa bilgisayarınızdan mesajlaşmaya Bip üzerinden devam edebiliyor olmanızdır.

4.Wire Uygulaması

Wire özellikleri arasında mesajlaşma uygulamaları için tel no vermek istemeyenler için Wire kullanılabilir.E posta ya da telefon numarası ile kayıt olabileceğiniz Wire belirleyeceğiniz kullanıcı adınız ile kişiler sizinle görüşme başlatmadan önce ilk olarak sizden onay alınması oldukça güzel bir uygulama özelliklerinden biri!

5.Threema Uygulaması

Güvenli bir mesajlaşma programı arayanlar bu konuda en önemli güvenlik önlemleri ile Threema programı işinizi büyük ölçüde görecektir.Uygulamayı Telefonunuza indirdikten sonra bilgisayarınızda kullanabiliyorsunuz.

Göndermiş olduğunuz mesajlar karşı taraf okuduktan sonra silinir.Eğer sizde güvenli bir program arıyorsanız Threema ücretli olup fiyatı 28,99 TL dir.

6.Skype Uygulaması

Bir çoğumuzun bildiği duyduğu yada kullanmış olduğu görüntülü sohbet dendiğinde ilk akla gelen Skype bizlere mesajlaşma imkanı da sunmakta.Bu programı Telefonunuza indirerek Skype si olan herkez ile ücretsiz olarak mesajlaşabilirken,telefonunuzun açık olmasınada gerek yoktur.

7.KakaoTalk Uygulaması

Eğer sizi sadece mesajlaşmak kesmiyorsa KakaoTalk uygulaması ile canlı yayın açma imkanınız dahi bulunuyor.KakaoTalk programının mesajlaşma ses filtreleri sayesinde daha eğlenceli olması her türlü mesaj ve görüntülü görüşmelerin ücretsiz olması nedeniyle tercihler arasında değerlendirilebilir.

Whatsaap uygulaması sözleşmesini uzatmak istemeyip ona benzer ücretsiz program arayanlar için güvenilir 7 uygulamayı sizler için paylaştık.

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu