Film & Dizi

Yalı Çapkını Dizisi Korhan Ailesi Kim

Yalı Çapkını Dizisi Korhan Ailesi Kim

Yalı Çapkını Dizisi Korhan Ailesi Star TV Dizisi Yalı Çapkını gösterime girmesi ile birlikte büyük ilgi gören bir dizi oldu.Bir çok dizi sever Yalı Çapkını Dizisi hakknda araştırmalar yapmaya başladı.Korhan Ailesi Gerçekte varmıydı?Dizideki Korhan Ailesi merak ediliyor.

Yaşanmış gerçek hayattan Gülseren Budayıcıoğlu‘nun yazarı olduğu dizi her geçen bölümde zirve yapıyor.Cuma günleri ATV kanalında yayınlanan Yalı Çapkını Dizisi başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor un oynadığı dizi izleyicilerin begenip dizi hakkında araştırmalar yapması göze çarpmaktadır.

Yalı Çapkını Dizisi Konusu

Gaziantepli Korhan Ailesi Halis Ağa ve Torunu Ferit’in evlendirmesini istemesi sonucunda gelişen olayları anlatıyor.Halis Ağanın çok kez uyardığı Torunu Ferit’in yaptığı yanlış ve düzensiz yaşantısına son vermek için almış olduğu evlilik kararı Torunu Ferit tarafından pek istenmemektedir.

Ama Dedesinin sözünden çıkmak istemeyen Ferit evliliğe  istekli olamasa da onay verirken,Evleneceği gelin Seyran ile yaşanan olayları izleyeceğiz.

Korhan Ailesinin Çekildiği Yalı Kimin?

Yalı Çapkını Dizisinde deniz kenarında harika manzarası ile izlediğimiz Korhan Ailesi’nin Yalısı gerçekte kimin araştırmaları yapılmaya başlarken,yalının Sabancı Ailesine ait olduğu söyleniyor.Bu yalıyı yapımcılara kiralayan Sabancı Ailesinin kira gelirini Engelli Çocuklar Derneği’ne bağışladığı iddia edilmekte.

Gerçek Hikayeden oluşan ve Diziye aktarılan Yalı çapkını Dizisi Cuma günleri izlenme rekorları kırarken Yalı Çapkını 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı Ferit’in Baba oluyorum baba sözü seyircileri meraklı bir bekleyiş içine soktu.

Yalı Çapkını Son Bölüm de  Gazatecilerin çektiği resimler sonucunda çok zor duruma düşecek olan Feriti neler bekliyor?Kazım Ağa Kızını Feritten gerimi alacak?Seyran evine geri dönerse Ferit ne yapacak tüm bu soruların cevabı cuma Günü Star TV Yalı Çapkını Dizisinde

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu