Film & Dizi

Yargı 12.Son Bölüm Engin Zehirlendi mi

Yargı 12.Son Bölüm Engin Zehirlendi mi ? Yargı 12.Bölümde Yaşanan Sürpriz Gelişme

Yargı Son Bölüm Engin Zehirlendi mi?Pazar akşamları seyircileri ile buluşan ve Kanal D ekranlarında ilgi ile izlenen Yargı 12.son bölüm izleyenleri adeta büyülemeyi başaran etkileyici sahneleri ile göz doldurdu.Yargı dizisi son bölümünde neler yaşandı gelin hep birlikte hatırlayalım.

Pazar akşamı yayınlanan Yargı dizisi 12.bölüm final sahnesi diziyi izleyen sevenlerini adeta şoka uğrattı.Dizi’de bir katil daha ortaya çıkıyor,Yargı dizisinde son bölüm final sahnesinde Engin eline geçen kitabı okumaya başlar.

Bir çok kişi tarafından imzalanan bu kitabı Engin okurken bir sayfasının yırtık olarak ona gelmesi bu kitabı büyük bir iştahla okuyan Engin’in bir anda gözlerini kapanması ve olduğu yere yığılması bir çok dizi severi şoka uğrattı.

Bir çok izleyici kitabı okurken Engin’in uyuya kaldığını düşünmüş olsa da,Aslında Engin’in zehirlenmiş olduğu ve bu konuda çok fazla yorumlar dabulunmakta.Seyirciye bir çok duyguyu aynı anda yağatan Yargı Dizisi 12.son bölüm final sahnesi bizleri hem sevindirdi hemde ağlattı.

Yargı Son Bölüm Engin Okuduğu Kitap Kime Ait?

Enginin okuduğu imzalı kitap Savcı Ilgaz,Avukat Ceylin,Savcı Pars,Hamim Neva,Merdan Dede,Avukat Sevda ve Avukat Yekta bu imzalı kitabın verildiği kişiler.İşte tüm merak edilen ve can alıcı soru Enginin okumuş olduğu kitap kime ait.

Bu kitabın kime ait olduğu tahminleri ve yorumlarını sizlerden alalım.En çok tahminlerin yoğun olduğu Mercan Dede’nin olabileceği tabi bu tahmin doğru olmayabilir.Diğer bir şüphe Babası belkide onu içerden kurtarmak istemesi ve böyle bir plan yapmış olabileceği düşüncesini akla getiriyor.

Yargı 12,Son Bölüm Engin’i Kim Zehirledi?

Dizide kitabı Şahveran Hanım bu kitabı Hukukçu olan herkeze imzalayıp vermiştir.İzlerken benim dikkatimden kaçmayan belki sizinde dikkatinizi çekmiştir.Kitap Engine geldiiğinde imzalı olan kısmı yırtık olarak gelmesi dikkatimden kaçmadı.

Yargı 13.Son Bölüm Engin Yaşayacak mı?

İzleyicilerini her hafta şaşırtmaya devam eden gelişmeler ile birlikte Engin’in başına gelen bu olay Engin hayranlarını çok fazla üzdü.Şahver Hoca’nın Şüpheden Sanık Yararlanır kitabı’nı okurken birden bire yere yığılan Engin in aniden bayılması bir çok soruyu akla getiriyor.

Engin Yargı Dizisinden Ayrılıyor mu?Yargı Dizisinde Engin Karakteri projesi ile izleyici karşısına çıkan ve bu projeye devam edip etmeyeceği Yargı Dizisi 13.Bölüm de sorunun cevabı ortaya çıkacak.

 

Kadın

Yeni Nesil Kadin Plaformu Kadinlarnet.com En Güncel Bilgileri Sizlere Ulaştırırken İnternette İhtiyacınız Olacak Kadına Dair Her Şey Sitemizde Sizler için Paylaşılmaktadır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu