Moda

Yükselen Trend Peluş Kabanlar

Peluş Kabanlar bu kışın yükselen trendi oldu. Bunun ana sebebi hem sıcak tutması hem de rahat olması denilebilir. Öte yandan Peluş kaban seçimi bir hayli zor oluyor. Söz konusu Şıklık ile rüküşlük arasında çok ince bir çizgi var.

Sentetik ürünler kürk kullanımı için iyi bir alternatif oluşturuyor. Bu dönem rahatımıza da düşkün olduğumuzdan bu kabanların yükselişi normal denilebilir. Ama hayvanlara zarar vermeyen bir ürün olduğundan bu yükseliş moda dünyasında destekleniyor.

Peluş Kaban modelleri genellikle diz altına kadar uzuyor. Yani bu kabanlarla üşümek pek mümkün değil. Son dönemdeki en rahat ürünlerden bir tanesi olduğunu da söylebiliriz. Bu kabanların bir diğer güzel yanı pek çoğunun fiyatlarının da uygun olmasıdır.

Peluş Kabanlarda Renk Seçenekleri

Tüm ürünlerde olduğu gibi peluş kabanlarda da renk tercihleri önem taşıyor. Ama peluşta renk kullanımı biraz daha zor denilebilir.

Siyah Peluş Kaban

Peluş zaten gösterişli olduğundan dengelemek için siyah rengi kullanabiliriz. Özellikle sade giyimden hoşlananlar ama peluş kabanın rahatını sevenler için en iyi seçenek denilebilir.Siyah Peluş Kaban Çeşitleri için Buraya >>

Beyaz Peluş Kaban

Peluş kabanlarda bu renk sıklıkla tercih ediliyor. Beyaz Peluş kaban oldukça da şık duruyor.Buraya >>

Mavi, Yeşil ve Pembe Peluş Kabanlar

Peluş kabanlarda mavi ve yeşil başta olmak üzere çeşitli renk seçenekleri var. Ama ürün sebebiyle bu renkler ister istemez gösterişli duruyor. Bu yüzden mutlaka sade kombinlerle giyilmeli. Bir diğer sevilen renk feminen bir görüntü vermesi sebebiyle gül pembesidir. Genç kızlara hitap eden bir renk seçeneğidir.Tüm Peluş Kaban Çeşitleri için Buraya >>

Peluş Kaban İle Kombin Yapmak

Peluş kabanlar kot ve kazaktan oluşan klasik kış kombinin üzerine rahatlıkla giyilebilir. Bir diğer tercih edilen kombin ise düze elbiselerin üstüne giymektir. Eğer kışın elbise giymeyi seven biriyseniz peluş kaban sizin için uygun bir seçenek olur.

Düz renk spor ayakkabılar da Peluş kaban altına tercih edilebilir. Spor ve cool bir görüntü için tamamlayıcı olur. Peluş Kabanların üzerinde siyah kemer ve çanta takmak da dengeleyici bir unsur olarak kullanılabilir. Tabi kabanın rengine uygun olması da gerekiyor.

Son dönemde peluş kabanlar arasında o kadar şık parçalar çıktı ki kullanımın yaygınlaşması normal denilebilir. Genel olarak peluş kullanırken en önemli olan sade parçalarla kombinlemeye özen göstermemizdir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu